Rüyada oğluna araba çarptığını görmek

Mesut G.(36) - Bayburt sordu : "hayırlı geceler; rüyada oğluna araba çarptığını görmek yorumlayabilir misiniz? Teşekkürler"

Rüyada oğluna araba çarptığını görmek, ilişkisinin iyi gittiğine, maddi zorluklardan iyi duruma geçmeye, zahmetsiz kazanılan paraya, mülke gelecek berekete, dingin bir hayat süreceğine, refah dolu yarınlara, şöhrete ermeye, güzel şansa, sevince ermeye, rızkın bereketli olmasına, birikmiş ganimete yorulmaktadır. Başka görüşlere göre de üzüntü duymaya, düşmanlık görmeye, çözümü zor bir sorunla yüzyüze gelineceğine, sıhhatin kötüleşeceğine, anlayışsız bir düşmana işarettir. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya uzmanları dediler ki: Bu çektiği zorlukların sonunda beklediği onura, zahmetle özlediği ticari kazanca, hatalarının ardından kazandığı zafere, sıkıntı çekerek düşlediği yüksek mertebeye yorulmaktadır.

Görülen rüyaların taşıdığı mesajlar ile alakalı bilinmesi gerekenler

rüyada oğluna araba çarptığını görmek
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din düşünürleri tarafından iletilmiştir ve hala geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Ortalama her gece birkaç saat süreyle rüya görülür.
  • Düşler insanın iç dünyasının yansıması olduğundan insana şahsına ait fikir ve duygularını değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Rüyada genellikle iç ses bulunur. Daha önce görmediğimiz yerlerin, bilmediğimiz kimselerin adlarını söyler.
  • Erkekler rüyalarında daha kavgacı hisler tecrübe ederler.
  • Rüyalarda sıklıkla hissedilen olgulardan biri endişedir. Negatif hisler pozitif duygulardan güçlüdür.

Yasal Uyarı: "Rüyada oğluna araba çarptığını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.