Rüyada oğlunu kucağına almak

Dua Y.(19) - Kocaeli sordu : "Hayırlı akşamlar; Bu gece tuhaf bir rüya gördüm. rüyada oğlunu kucağına almak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada oğlunu kucağına almak, bol talihe, istenilen bir birlikteliğe, hatrı sayılır güce, yakın zamanda duyulacak memnun edici habere, mutluluğa kavuşmaya, rahatlamaya, servete, ilişkisinin yolunda olduğuna, varlıklı tanıdığa, maddi külfeti bulunan arkadaştan yakasını kurtarmaya, şana erişileceğine yorulur. Bazen de üzüntü duymaya, kötülükten emin olunacağına, eğitimsiz bir akrabaya, üzücü bir problemle yüzleşileceğine, ticari başarısızlığa yorulmaktadır. Bazı durumlarda da rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle yorumlarlar: Bu rüya hatalarının ardından ümit ettiği varlığa, uğraşlarının sonunda elde ettiği zenginliğe, umudunu kestikten sonra umduğu rahatlığa, meşakkatle birlikte hak ettiği mülke işaret eder.

"Rüyada oğlunu kucağına almak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin yorumu ile alakalı en sık sorulanlar

rüyada oğlunu kucağına almak
  • Uyku, geçici ölüm hali gibi de adlandırılır
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Çok fazla psikolojik problemleri bulunan kimseler haricinde her birey rüya görebilir. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Uyandıktan beş dakika sonra gördüklerimizin yüzde 50sini hatırlamamaya başlarız.
  • Rüya tabiri yapılırken mutlaka, rüya görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının irdelemeli ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam alimleri tarafından iletilmiştir ve hala önemini devam ettirmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada oğlunu kucağına almak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.