Rüyada oğlunun hapisten çıktığını görmek

Kadir Ç.(25) - Almanya sordu : "ruyadanegormeki bir kaç haftadır dikkatlice takip ediyorum. rüyada oğlunun hapisten çıktığını görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada oğlunun hapisten çıktığını görmek, kuvvete, içten davranan genç adama, sorunlardan uzak bir hayat süreceğine, yüksek kısmete, bol berekete, sıkıntı çekmeden kazanılan rızka, iyi işler yapacağına, güvende hissetmeye, helal ganimete, dünyalığa gelecek artışa, paranın kazançlı olacağına delalettir. Nadiren de mutsuz edici bir durumla karşılaşılacağına, kederden sıyrılamamaya, kaprisli bir yabancıya, sıkıntılı hayata, ticaret kaynaklı üzüntüye delalettir. Geniş bir çerçeveden bakan rüya ilminde önde gelenler şöyle tabir ederler ki: Görülen rüya cefa ile birlikte hak ettiği toplu kazanca, zorlukların sonrasında hak ettiği servete, hatalarının ardından hasret duyduğu beceriye, zahmetle ulaştığı daha iyi kazanca delalettir.

Rüyalarınızın tabiri hakkında bilmedikleriniz

rüyada oğlunun hapisten çıktığını görmek
  • Rüya tabirleri yapılırken mutlaka, kişinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din alimleri aracılığıyla iletilmiştir ve bugün de geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayan insanların daha kısa ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Düşler insanın iç dünyasının aynası olduğundan kişiye şahsına ait düşünce ve duygularını tartması konusunda öncülük eder.
  • Rüya Tabiri yapan kimsenin bütün geçmiş tabirler konusunda fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Yaklaşık bir kişinin yaşamının tahmini üçte birini, başka bir deyişle ortalama yetmişbeş senelik bir yaşamın 25 yılını uykuda tüketir.

Yasal Uyarı: "Rüyada oğlunun hapisten çıktığını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.