Rüyada oğlunun kıçını görmek

Gürcan Ü.(23) - Almanya sordu : "hayırlı geceler; Bana göre rakipleri arasında en derin rüya yorumu sitesi sizinki. rüyada oğlunun kıçını görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada oğlunun kıçını görmek, eşiyle birlikte yaşamaya, sosyal yaşamda muvaffakiyete, bereketli yarınlara, mutluluğa ermeye, aşk hayatının iyi gittiğine, becerikli bir insana, getirili yatırımlar gerçekleştireceğine, eli açık akrabaya, şöhrete ermeye, hayırlı işlere, manevi yükü bulunan tanımadığı bir kişiden yakasını kurtarmaya delalettir. Başka görüşlere göre de can sıkıcı duruma düşmeye, zarar görülmesine, üzüntüden kurtulamamaya, mutsuz edici bir sorunla karşılaşılacağına, sıkıntılı hayata yorulmaktadır. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle tabir ederler ki: Bu rüya çektiği zorlukların sonunda umduğu temiz kazanca, umudunu kestikten sonra istediği iyi bir geleceğe, uzun bir bekleyişin sonunda gözlediği toplu kazanca, zorlukla özlediği daha iyi kazanca işaret eder.

"Rüyada oğlunun kıçını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın analizi ile alakalı merak edilenler

rüyada oğlunun kıçını görmek
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü karakterlerin yüzde 70i erkektir. Kadında bu oran eşittir.
  • Belirgin herhangi bir olay barındıran rüya, genellikle doğrudan o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Rüya yorumu yapan kişinin hissiyatının güçlü olması şarttır.
  • Rüyada bir iç ses vardır. Daha önce görmediğimiz ülkelerin, tanışmadığımız insanların adlarını söyler.
  • Rüya tabiri yapan kişi, kesinlikle tabirden rüyayı görenin ne derecede etki altında kalacağını değerlendirmeli, sinirsel sorunlara neden olabilecek yorumlardan olabildiğince uzak durmalıdır.
  • Zihnimiz hiç yoktan yüzler yaratamaz. Uykuda görülen suratlar yaşamımızda karşılaştığımız ama anımsamadığımız yüzlerdir. Her birimiz yaşantımız sırasında binlerce yüz gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz görme yetisine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Rüyada oğlunun kıçını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.