Rüyada okulda aşı olmak

Gürsoy A.(32) - Kıbrıs sordu : "Bulamadığım hemen hemen tüm tabirler burada bulunabiliyor fakat rüyada okulda aşı olmak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada okulda aşı olmak, rızkın hayırlı olmasına, ferahlamaya, dostlarla gülmeye, mutlu yarınlara, salih evlada, kısa zamanda duyulacak hayırlı havadis öğrenmeye, ticari getirisi yüksek işler gerçekleştireceğine, sevineceğine, eli açık akrabaya, yüksek mertebeye çıkacağına, düşkünlükten sıyrılmaya yorulmaktadır. Bazen de sorumluluktan dolayı rahatsız olunacağına, korkuya başına gelmesine, yalancı bir akrabaya, kötü bir problemle karşılaşılacağına, kederden kurtulamamaya işarettir. Farklı düşünen rüya alimleri şöyle dediler ki: Bu rüya cefa ile birlikte düşlediği onura, cefa çekerek düşlediği sevince, zahmetle birlikte ümit ettiği itibarlı mertebeye, ümitsizlikten sonra istediği nimete yorulur.

"Rüyada okulda aşı olmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların yorumu ile ilgili en sık sorulanlar

rüyada okulda aşı olmak
  • Rüya yorumcusu, kesinlikle tabirden rüya sahibinin hangi derecede etki altında kalacağını hesaba katmalı, ruhsal problemlere sebep olacak tabirlerden olabildiğince kaçınmalıdır.
  • Rüya yorumları ile ilgili acele edilmemelidir.
  • Ortalama olarak bir gecede bir iki saat civarı süreyle rüya görürüz.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam alimleri aracılığıyla iletilmiştir ve hala önemini sürdürmektedir.
  • Rüyalarda genellikle iç spiker bulunur. Daha önce görmediğimiz şehirlerin, daha önce karşılaşmadığımız kişilerin isimlerini bildirir.
  • Düş diye adlandırılan şey, uyurken görülen belirsiz hallerdir

Yasal Uyarı: "Rüyada okulda aşı olmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.