Rüyada ölen babanın küsmesi

Hüseyin H.(45) - Muş sordu : "Merhaba; Bulamadığım neredeyse bütün tabirler burada bulunabiliyor fakat rüyada ölen babanın küsmesi açıklayabilir misiniz? "

Rüyada ölen babanın küsmesi, bol kazanca, ferahlamaya, samimi genç insana, planların hayata geçeceğine, yakın zamanda alınacak hayırlı haber duymaya, hayırlı uğraşlara, aydınlık yarınlara, güvende yaşamaya, problemlerden uzak bir hayat süreceğine, manevi külfeti olan insandan kurtulmaya, alın teriyle elde edilen mala işaret eder. Bir diğer yoruma göre de üzüntü verecek olayla yüzyüze gelineceğine, sıkıntıya yaşantıya, can sıkıcı hale düşmeye, maddi kayba, anlayışsız bir düşmana delalettir. Geniş bir çerçeveden bakan ulemalar şöyle yorumlarlar ki: Bu hatalarının ardından hayalini kurduğu az olan kazancının artacağına, başarısızlıktan sonra hasret duyduğu güce, yenilgiden sonra hasret duyduğu temiz kazanca, uzun bir bekleyişin sonunda hak edilen mutluluğa delalet eder.

"Rüyada ölen babanın küsmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin analizleri ile ilgili bunları biliyor muydunuz

rüyada ölen babanın küsmesi
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha gerilimli hisler yaşarlar.
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Rüya Tabirleri alanında gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından çeşitli açıklamalar yapılmıştır.
  • Rüyalarda çoğunlukla iç ses bulunur. Tanımadığımız ülkelerin, daha önce karşılaşmadığımız kişilerin isimlerini bildirir.
  • Rüya Tabiri uyurken insanın bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam düşünürleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve hala geçerliliğini sürdürmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada ölen babanın küsmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.