Rüyada ölen birinin haber vermesi

Yılmaz S.(26) - Amerika sordu : "rüyada ölen birinin haber vermesi açıklayabilir misiniz? "

Rüyada ölen birinin haber vermesi, işyerinde terfiye, güzel uğraşlara gireceğine, problemlerden uzak olacağına, becerili bir kimseye, sağlıklı bir ömre, bir kaç hafta içinde alınacak müjdeli havadis öğrenmeye, mal varlığına gelecek berekete, isteklerin yerine geleceğine, faydalı uğraşlar ile meşgul olacağına, güzel şansa, merhametli dosta yorulmaktadır. Olumsuz yorum olarak korktuğu şeyden emin olmaya, cahil bir yabancıya, yalancı bir yöneticiye, saklanansırların ortaya çıkacağına, ticaret alanında kayba delalettir. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya yorumcuları derler ki: Görülen rüya çektiği zorlukların sonunda kavuştuğu şana, zorluklarla mücadele ederek gözlediği haysiyete, verdiği uğraşların sonunda elde ettiği az olan kazancının artacağına, uzun süren çabaların sonunda kavuştuğu nimete işarettir.

"Rüyada ölen birinin haber vermesi" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın yorumlanması ile ilgili merak ettikleriniz

rüyada ölen birinin haber vermesi
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din alimleri tarafından ulaştırılmıştır ve bugün de geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Rüya yorumları kesinlikle iyiye yorulmalıdır.
  • Rüya yorumu yapan kişinin mutlak suretle rüyalarda görülmüş olanın anlamını bilmesi gerekmektedir.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu yarı felç halidir. hareket edemez.
  • Rüya tabircisi, kati suretle tabirden kişinin nasıl etkileneceğini irdelemeli, ruhsal sıkıntılara yol açabilecek yorumlamalardan elinden geldiğince kaçınmalıdır.
  • Doğduktan sonra görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler görsel rüya göremez; ancak yakın aşamada koku ve duyguları tecrübe ederler.

Yasal Uyarı: "Rüyada ölen birinin haber vermesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.