Rüyada ölen kişinin seni çağırması

Mesut B.(28) - Bursa sordu : "Bana kalırsa yazılmış en derin rüya yorumu internet sitesi RüyadaNeGörmek.com. Bulamadığım neredeyse bütün yorumlar web sitenizde bulunabiliyor fakat rüyada ölen kişinin seni çağırması yorumlar mısınız? "

Rüyada ölen kişinin seni çağırması, feraha, şana ulaşmaya, gelire gelecek bolluğa, bol berekete, varlıklı adama, yeminini tutmaya, dostluklarında tatmine, gelirin kazançlı olacağına, mutluluk dolu zamanlara, planların hayata geçeceğine, iyi talihe delalettir. Hoşnutsuz yorum olarak da ticari sorunlara, mutsuzluktan kurtulamamaya, sıkıntıya hayata, kötü niyetli bir amire, fenalığını gizleyen yöneticiye işarettir. Bazı durumlarda da rüya uzmanları şöyle yorumlarlar ki: Bu rüya umudunu kestikten sonra hayalini kurduğu mala, çektiği zorlukların sonunda kavuştuğu itibarlı mertebeye, umudunu yitirdikten sonra hasret duyduğu toplu mala, uzun bir bekleyişin sonunda düşlediği az olan kazancının artacağına işarettir.

"Rüyada ölen kişinin seni çağırması" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların yorumlanması ile ilgili merak ettikleriniz

rüyada ölen kişinin seni çağırması
  • Tahminen bir insan hayatının tahminen üçte birini, farklı bir yorumla tahmini 75 yıllık bir yaşamın 25 yılını uykuda geçirir.
  • Bazen açıkça bazen de üstü kapalı olarak gelecekle ilgili haberler alınır.
  • Beynimiz duyularımızın o sırada duyduğu olguları rüyalarda birleştirebilir.
  • Rüya denilen olgu, uyurken yaşanan belirsiz durumlardır
  • Rüya tabirinin rehber olduğu mutlak suretle göz önüne alınmalı, göstergelere dayanarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Rüya Tabiri konusunda gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından değişik tanımlamalar yapılmıştır.
  • Uyku, kısa süreli ölüm olarak da değerlendirilir
  • Zihnimiz sıfırdan yüzler yaratamaz. Uykuda karşılaşılan simalar yaşamımızda gördüğümüz ama anımsamadığımız suratlardır. Her birimiz yaşantımız sırasında çok sayıda yüz gördüğümüzden, uykumuzda da sınırsız sima yeteneğine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Rüyada ölen kişinin seni çağırması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.