Rüyada ölen kişinin şikayet etmesi

Hasip D.(20) - Balıkesir sordu : "Bulamadığım nerdeyse bütün rüyalar sitenizde bulunuyor ama rüyada ölen kişinin şikayet etmesi açıklar mısınız? "

Rüyada ölen kişinin şikayet etmesi, istenilen bir ilişkiye, verdiği sözüne bağlı duracağına, mutlu günlere, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, dostlarla birlikte mutlu olmaya, parasal külfeti olan kimseden uzaklaşılacağına, ticari kazancı yüksek işler gerçekleştireceğine, yetenek sahibi bir insana, salih çocuğa, mülke gelecek berekete, sevecen yaşlı adama yorulmaktadır. Nadiren de fena niyetli bir akraba eliyle fenalık görmeye, huzurunun kaçacağına, üzüntü duymaya, çözümü karmaşık bir durumla yüzyüze gelineceğine, sıkıntılı yaşama yorulmaktadır. Farklı bir açıdan bakan rüya tabircileri derler ki: Bu bir kişiden yardım isteyerek hak edilen güce, cefa çektikten sonra hasret duyduğu ganimete, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak ümit ettiği rahata, sıkıntıya düşerek elde ettiği büyük güce delalettir.

"Rüyada ölen kişinin şikayet etmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün tabir edilmesi konusunda merak edilenler

rüyada ölen kişinin şikayet etmesi
  • Gözümüzü açtıktan 5 dk. sonra gördüklerimizin yarısını hatırlamamaya başlarız.
  • Sonradan görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler görsel rüya göremez; ancak yakın aşamada ses ve maneviyatı hisseder.
  • Bazı zaman açıkça bazen de kapalı olarak gelecekle ilgili mesajlar alınır.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din düşünürleri tarafından ulaştırılmıştır ve bugün de önemini sürdürmektedir.
  • Rüya tabircisinin kesinlikle rüyalarda görülenin karşılığını bilmesi gerekmektedir.
  • Rüya tabirleri yapılırken mutlak suretle, kişinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Beynimiz bedenimizin o sırada hissettiği olguları rüyalarda karıştırabilir.

Yasal Uyarı: "Rüyada ölen kişinin şikayet etmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.