Rüyada ölen kuşu görmek

Ayhan H.(28) - İstanbul sordu : "Bulamadığım neredeyse tüm rüyalar burada yer buluyor ancak rüyada ölen kuşu görmek açıklar mısınız? "

Rüyada ölen kuşu görmek, hayallerin hayata geçeceğine, maddiyata gelecek berekete, sözüne sadık olacağına, emniyetli hissetmeye, merhametli eşe, sevince kavuşulacağına, ilişkisinin iyi olacağına, mutluluk dolu geleceğe, külfetsiz elde edilen ganimete, becerikli bir kişiye, maddi zorluklardan uzak durmaya işaret eder. Ayrıca hilekar kimseye, sağlığın bozulacağına, fena huylu kişi tarafından fenalık görmeye, saklanansırların ortaya çıkacağına, korkuya olmasına delalettir. Bazı durumlar için de alimler şöyle yorumlarlar ki: Bu umudunu kestikten sonra beklediği başarıya, umudunu kestikten sonra gözlediği temiz rızka, mağlubiyetten sonra kavuştuğu refaha, uzun süren çabaların sonunda ulaştığı büyük güce delalet eder.

"Rüyada ölen kuşu görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın anlamları konusunda bunları biliyor muydunuz

rüyada ölen kuşu görmek
  • Zihnimiz hiç yoktan suratlar oluşturamaz. Uykuda gördüğümüz simalar hayatımızda karşılaştığımız fakat kime ait olduğunu bilmediğimiz yüzlerdir. Hepimiz yaşamımız sırasında çok sayıda surat gördüğümüz için, rüyalarımızda da sınırsız yüz becerisine sahibiz.
  • Ortalama bir kişinin yaşamının yaklaşık 3te 1ini, farklı bir yorumla yaklaşık 75 senelik bir yaşamın 25 senesini uykuda tüketir.
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din alimleri aracılığıyla iletilmiştir ve hala önemini devam ettirmektedir.
  • Araştırmalar insanların ortalama 1/4ünün rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Bir çok hayvan kullanılarak sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Rüyalarda en çok hissedilen olgulardan biri kaygıdır. Olumsuz duygular pozitif hislerden güçlüdür.
  • Rüya yorumu yapan kişinin kesinlikle rüyalarda görülmüş olanın tabirini bilmesi icap eder.

Yasal Uyarı: "Rüyada ölen kuşu görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.