Rüyada olgun böğürtlen

Nuri I.(41) - Kocaeli sordu : "ruyadanegormeki uzun zamandır ilgiyle takip ediyorum. Bulamadığım nerdeyse bütün rüyalar sitenizde var fakat rüyada olgun böğürtlen yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada olgun böğürtlen, duygusal külfeti bulunan arkadaştan uzak durmaya, mülke gelecek berekete, ferahlığa, imrenilen bir geleceğe, elinden her iş gelen bir insana, arzuların hayata geçeceğine, karlı atılımlar içinde bulunacağına, dostlarıyla birlikte mutlu olmaya, maddi zorluklardan uzak durmaya, külfetsiz kazanılan rızka, vefalı eşe yorulmaktadır. Bazen de değer yitirmeye, ticaret nedeniyle sıkıntıya, ferahının bozulacağına, mesuliyetten dolayı mağdur olmaya, düşmanlığını saklayan tanıdığa işarettir. Farklı bir açıdan bakan rüya uzmanları dediler ki: Bu sıkıntılarının sonunda kavuştuğu şerefe, uğraşarak hasret duyduğu rahata, hatalarının ardından kavuştuğu iyi bir geleceğe, zahmetle birlikte beklediği büyük güce delalettir.

"Rüyada olgun böğürtlen" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın yorumları ile alakalı bunları biliyor muydunuz

rüyada olgun böğürtlen
  • Rüya Yorumları uykuda kişinin bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.
  • Gözümüzü açtıktan 10 dakika sonra %90ını unutmuş oluruz.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din düşünürleri tarafından ulaştırılmıştır ve hala önemini devam ettirmektedir.
  • İleri derecede psikolojik problemleri olan kimseler haricinde her birey rüya görür. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Rüya yorumları konusunda acele edilmemelidir.
  • Rüya yorumcusu, kati suretle sonuç olarak rüyayı görenin ne şekilde etkileneceğini hesaba katmalı, ruhsal sıkıntılara yol açacak yorumlamalardan zorunlu kalmadıkça kaçınmalıdır.
  • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. oynatılamaz.

Yasal Uyarı: "Rüyada olgun böğürtlen" yazısı izinsiz kopyalanamaz.