Rüyada ölmüş alim görmek

Bülent Ç.(41) - Mersin sordu : "Bana kalırsa rakipleri arasında en büyük rüya sitesi burada. rüyada ölmüş alim görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada ölmüş alim görmek, getirili atılımlar içinde bulunacağına, emniyette yaşamaya, finansal yükü bulunan yabancıdan kurtulmaya, elinden her iş gelen bir kimseye, şöhrete ulaşılacağına, kendisini sevenlerle yaşamaya, rızkın temiz olacağına, eli açık amire, planların hayata geçeceğine, kuvvet sahibi olmaya, huzurlu kalacağına yorulmaktadır. Ayrıca fenalığını göstermeyen insana, parasal kayba, fenalık görmeye, üzülmeye, huzurunun bozulacağına işaret eder. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan ulemalar şöyle tabir ederler ki: Bu çektiği sıkıntıların meyvesini alarak hak edilen daha sağlıklı bir hayata, uzun bir bekleyişin sonunda umduğu şöhrete , zahmet çekerek gözlediği toplu mala, zahmetle istediği zenginliğe delalettir.

"Rüyada ölmüş alim görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün anlamları konusunda merak ettikleriniz

rüyada ölmüş alim görmek
  • Rüyalarda sıklıkla yaşanılan duygulardan biri korkudur. Olumsuz hisler olumlu duygulardan güçlüdür.
  • Rüyalarda genellikle iç spiker vardır. Daha önce görmediğimiz illerin, daha önce tanışmadığımız insanların adlarını söyler.
  • Rüya Yorumları yapan bireyin tüm geçmiş yorumlar hakkında tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Rüyalar tabirleri yapılırken mutlak suretle, kişinin ruh halini, rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Beynimiz hiç yoktan yüzler ortaya çıkaramaz. Uykuda görülen simalar yaşantımızda karşılaştığımız fakat anımsamadığımız suratlardır. Her birimiz hayatımız boyunca onbinlerce sima gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız yüz becerisine sahibiz.
  • Rüya yorumcusu, mutlaka takva, örfler, toplumsal ananeler vs. pek çok değişken ile ilgili tecrübe sahibi olmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada ölmüş alim görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.