Rüyada ölmüş amcasının oğlunu görmek

Serdar L.(22) - Şanlıurfa sordu : "rüyada ölmüş amcasının oğlunu görmek açıklayabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada ölmüş amcasının oğlunu görmek, dünyalığa gelecek artışa, gönül ilişkilerinde tatmine, bir kaç hafta içinde alınacak iyi havadis öğrenmeye, şöhrete kavuşmaya, finansal yükü bulunan akrabadan uzaklaşılacağına, sıkıntı çekmeden elde edilen ziynete, beklentilerin yerine geleceğine, zengin yöneticiye, sağlıklı bir ömre, maddi sıkıntılardan uzak durmaya, ettiği yeminini tutacağına yorulmaktadır. Aynı zamanda ticaret alanında problemlere, hoşgörüsüz bir kimseye, kötülükten emin olunacağına, korkuya başına gelmesine, zulüm görülmesine delalettir. Farklı bir çerçeveden bakan tabirciler derler ki: Bu bir kişiden yardım isteyerek hasret duyduğu toplu paraya, umudunu yitirdikten sonra kazandığı şöhrete , başarısızlıktan sonra gözlediği temiz rızka, cefa çektikten sonra elde ettiği daha iyi bir hayata yorulmaktadır.

"Rüyada ölmüş amcasının oğlunu görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin tabiri hakkında bunları biliyor muydunuz

rüyada ölmüş amcasının oğlunu görmek
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayan insanların az ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Belirgin bir nesne görülen rüya, genellikle direkt olarak o nesneyle alakalı değildir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu yarı felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.
  • Görme engeli olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Güncel bahsi geçen değişimin nedenini renksiz filmden tam renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Rüya Yorumları alanında gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından çeşitli tanımlamalar yapılmıştır.
  • Rüya tabircisinin kati suretle rüyalarda görülenin karşılığını bilmesi icap eder.

Yasal Uyarı: "Rüyada ölmüş amcasının oğlunu görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.