Rüyada ölmüş babama sarılmak

Cavidan Ç.(23) - Mersin sordu : "rüyada ölmüş babama sarılmak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada ölmüş babama sarılmak, sıkıntı çekmeden elde edilen mala, ticari kazancı yüksek işler yapacağına, mutluluğa kavuşmaya, devlette mevkiye ulaşacağına, samimi orta yaşlı kadına, sevince erişileceğine, ettiği yeminini yerine getireceğine, getirili işler yapacağına, yakında alınacak memnun edici haber almaya, hayırlı uğraşlar gerçekleştireceğine, maddiyata gelecek artışa yorulmaktadır. Başka görüşlere göre de mesuliyetten ötürü rahatsız olmaya, ticaret alanında sıkıntıya, çözümü karmaşık bir sıkıntıyla yüzyüze gelineceğine, kedere düşmeye, istenmeyen bir olayla yüzyüze gelineceğine yorulur. Bir takım rüya yorumcuları şöyle derler ki: Bu rüya meşakkatle birlikte gözlediği iyi bir geleceğe, başarısızlıktan sonra kavuştuğu büyük güce, sıkıntıları aşarak hasret duyduğu toplu mala, zorlukları aşarak hasret duyduğu şöhrete yorulmaktadır.

"Rüyada ölmüş babama sarılmak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın analizi hakkında bilinmesi gerekenler

rüyada ölmüş babama sarılmak
  • REM, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu yarı felç halidir. oynatılamaz.
  • Doğduktan sonra gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler resimli rüya göremez; fakat aynı aşamada dokunma ve maneviyatı hisseder.
  • Rüya yorumcusu, kesinlikle sonuçta rüya görenin ne şekilde etkileneceğini göz önünde bulundurmalı, sinirsel problemlere neden olabilecek değerlendirmelerden elinden geldiğince kaçınmalıdır.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların az ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm gibi de değerlendirilir
  • Rüya yorumları kati suretle iyiye yorulmalıdır.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din düşünürleri aracılığıyla iletilmiştir ve bugün de geçerliliğini sürdürmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada ölmüş babama sarılmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.