Rüyada ölmüş babamın bana kızması

Emre H.(30) - İzmir sordu : "Rüya tabirlerinizi bir süredir beğenerek inceledim. rüyada ölmüş babamın bana kızması yorumlar mısınız? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada ölmüş babamın bana kızması, sağlıklı bir ömre, hünerli bir kimseye, işyerinde terfiye, hayırlı uğraşlar ile meşgul olacağına, sıkıntı çekmeden kazanılan mala, helal mala, ettiği yeminine bağlı duracağına, gönül ilişkisinin iyi gittiğine, duygusal yükü olan birinden uzaklaşmaya, dostluklarında başarıya, emniyetli hissetmeye delalet eder. Ayrıca ticaret alanında başarısızlığa, üzüntü duymaya, değer kaybetmeye, korktuğu şeyden emin olunacağına, huzurunun bozulacağına işaret eder. Geniş bir çerçeveden bakan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle tabir ederler: Bu rüya yardım alarak hasret duyduğu daha sağlıklı bir hayata, zahmetle elde ettiği güce, uğraşarak hak edilen feraha, hatalarının ardından gözlediği başarıya yorulur.

"Rüyada ölmüş babamın bana kızması" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün yorumlanması konusunda bunları biliyor musunuz

rüyada ölmüş babamın bana kızması
  • Beynimiz duyularımızın o sırada hissettiği şeyleri rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Rüya yorumu yapan kişinin hissiyatının güçlü olması şarttır.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Rüyalarda sıklıkla yaşanılan duygulardan biri korkudur. Olumsuz hisler olumlu hislerden daha sık görülür.
  • Rüya Tabiri konusunda gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından değişik tanımlamalar yapılmıştır.
  • Hastalık yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler görsel rüya göremez; ancak aynı seviyede ses ve maneviyatı hisseder.
  • Rüya tabircisi, mutlaka dinler, adetler, kültürler gibi bir çok etken konusunda bilgi sahibi olmalıdır.
  • Rüyada bir iç ses vardır. Daha önce görmediğimiz ülkelerin, daha önce karşılaşmadığımız kişilerin isimlerini bildirir.

Yasal Uyarı: "Rüyada ölmüş babamın bana kızması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.