Rüyada ölmüş babanın araba kullanması

Rüveyda O.(24) - Almanya sordu : "rüyada ölmüş babanın araba kullanması açıklar mısınız? "

Rüyada ölmüş babanın araba kullanması, beklentilerin gerçekleşeceğine, güvenli kalmaya, gıpta ile bakılan kuvvete ulaşmaya, iyi bir kazanca, bir kaç gün içinde duyulacak müjdeli değişimlere, finansal külfeti olan tanımadığı bir kişiden kendini kurtarmaya, hayırlı işlere, dünyalığa gelecek bolluğa, aydınlık zamanlara, aşk hayatının yolunda olduğuna, huzura ermeye yorulur. Başka görüşlere göre de ticaret alanında kayba, kıymet kaybetmeye, üzülmeye, rahatı kaybetmeye, sıkıntı verici bir olayla karşılaşılacağına delalettir. Bazen de rüya yorumcuları şöyle yorumlarlar ki: Bu rüya zahmetlerinin meyvesini alarak hak edilen rahatlığa, sıkıntıyla kazandığı mala, sıkıntı sonrasında hasret duyduğu servete, yardım alarak kavuştuğu mala işaret eder.

"Rüyada ölmüş babanın araba kullanması" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların analizleri hakkında bilinmesi gerekenler

rüyada ölmüş babanın araba kullanması
  • Belirli bir nesne barındıran rüya, ekseriyetle doğrudan o nesneyle alakalı değildir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Gözümüzü açtıktan beş dakika sonra gördüklerimizin yüzde 50sini hatırlamamaya başlarız.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din alimleri aracılığıyla iletilmiştir ve hala geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Bilimsel araştırmalar insanların yaklaşık yüzde 25inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.

Yasal Uyarı: "Rüyada ölmüş babanın araba kullanması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.