Rüyada ölmüş babanın yeniden öldüğünü görmek

Nuri R.(29) - Manisa sordu : "Bana kalırsa hazırlanmış en kapsamlı rüya internet sitesi RüyadaNeGörmek.com. Aradığım neredeyse bütün rüyalar sitenizde var ancak rüyada ölmüş babanın yeniden öldüğünü görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada ölmüş babanın yeniden öldüğünü görmek, yararlı uğraşlar yapacağına, uzun ömre, salih akrabaya, maddi sıkıntılardan feraha çıkmaya, tez zamanda duyulacak müjdeli haber duymaya, yeminin tutulacağına, bol berekete, feraha kavuşmaya, kazançlı yatırımlar gerçekleştireceğine, finansal yükü olan kişiden kurtulmaya, malın verimli olacağına delalet eder. Nadiren de düşmanından emin olmaya, ferahının kaçacağına, iş sebebiyle geçim zorluğuna, fenalığını gizleyen yabancıya, ticari sorunlara yorulmaktadır. Daha olumlu bir pencereden bakan yorumcular şöyle tabir ederler: Kişinin gördüğü rüya sıkıntıları aşarak özlediği iyiliğe, bir kişiden yardım isteyerek özlediği beceriye, zorluklara göğüs gererek hak ettiği beceriye, uğraş vererek hak ettiği temiz kazanca yorulur.

"Rüyada ölmüş babanın yeniden öldüğünü görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin anlamları ile alakalı bilmeniz gerekenler

rüyada ölmüş babanın yeniden öldüğünü görmek
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Rüyaların mesaj verici olduğu mutlaka hatırlanmalı, emarelere bakılarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Rüya yorumları ile ilgili aceleci davranılmamalıdır.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayanların daha kısa ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Ortalama bir insanın ömrünün tahmini 3te 1ini, farklı bir deyişle tahmini 75 senelik bir yaşamın yirmibeş senesini uykuda geçirir.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka sonuç olarak rüya sahibinin nasıl etki altında kalacağını irdelemeli, ruhsal problemlere yol açabilecek tabirlerden olabildiğince uzak durmalıdır.
  • Erkekler rüyalarında daha gerilimli hisler tecrübe ederler.

Yasal Uyarı: "Rüyada ölmüş babanın yeniden öldüğünü görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.