Rüyada ölmüş birinden emanet almak

Ayışıl Y.(47) - Balıkesir sordu : "Sitenizi birkaç yıldır dikkatlice inceledim. rüyada ölmüş birinden emanet almak açıklar mısınız? "

Rüyada ölmüş birinden emanet almak, hayırlı çocuğa, duygusal hayatın yolunda olduğuna, malın temiz olmasına, gönül ilişkilerinde feraha, taleplerin hayata geçeceğine, alın teriyle kazanılan nimete, huzura ermeye, özlemi duyulan bir kazanca, parasal yükü olan bir kimseden kurtulmaya, yararlı işler ile meşgul olacağına, sevince yorulmaktadır. Aynı zamanda fukaralığa, sıkıntı verici bir olayla karşılaşılacağına, fenalığını göstermeyen kişiye, kötü niyetli bir tanıdık tarafından zarar görmeye, üzüntü duymaya delalet eder. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya tabircileri şöyle dediler ki: Görülen rüya çektiği sıkıntıların meyvesini alarak beklediği sevince, meşakkatle birlikte hak ettiği şana, uzun süren çabaların sonunda özlediği beceriye, zorlanarak hayalini kurduğu toplu mala delalettir.

"Rüyada ölmüş birinden emanet almak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların yorumları ile alakalı en çok merak edilenler

rüyada ölmüş birinden emanet almak
  • Rüya yorumu yapan kişinin kesinlikle rüyanın karşılığını bilmesi icap eder.
  • Erkekler rüyalarında daha kavgacı duygular tecrübe ederler.
  • Uykuda en sık yaşanılan olgulardan biri korkudur. Olumsuz duygular olumlu duygulardan daha sık görülür.
  • Rüyalar tabirleri yapılırken kesinlikle, kişinin ruh halini, görülen şeyin anlamının irdelemeli ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Kimi zaman açıkça bazen de üstü kapalı şekilde gelecekle ilgili haberler görülür.
  • Rüya Tabirleri yapan bireyin tüm eski yorumlar hakkında tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı tabir etmesi gerekir.

Yasal Uyarı: "Rüyada ölmüş birinden emanet almak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.