Rüyada ölmüş birinin bal vermesi

Aral Z.(42) - Sinop sordu : "hayırlı günler. Rüya tabirlerinizi uzun zamandır düzenli olarak takip ediyorum. rüyada ölmüş birinin bal vermesi yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada ölmüş birinin bal vermesi, arkadaşlarıyla mutlu olmaya, hayali kurulan bir ilişkiye, güzel kısmete, cömert akrabaya, bol kazanca, büyük makama ulaşılacağına, maddiyata gelecek artışa, finansal yükü bulunan yabancıdan uzaklaşmaya, hayırlı işler ile meşgul olacağına, yeminini tutmaya, sevince kavuşmaya yorulur. Olumsuz yorum olarak üzücü bir problemle karşılaşılacağına, saklanansırların ortaya çıkmasına, huzurunun kaçacağına, parasal probleme, korkuya başına gelmesine delalettir. Farklı düşünen rüya uzmanları şöyle tabir ederler ki: Bu rüya zorlukların ardından hak ettiği temiz kazanca, zorlukla birlikte hak edilen refaha, umudunu kestikten sonra düşlediği zafere, zorlukla hasret duyduğu itibarlı mertebeye işarettir.

"Rüyada ölmüş birinin bal vermesi" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün yorumlanması ile alakalı merak edilenler

rüyada ölmüş birinin bal vermesi
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü insanların yüzde 70i hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm olarak da değerlendirilir
  • Rüya yorumcusu, mutlaka mezhepler, örfler, toplumsal ananeler gibi pek çok parametre üzerinde birikim sahibi olmalıdır.
  • Sonradan gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler görsel rüya göremez; fakat aynı seviyede dokunma ve duyguları tecrübe ederler.
  • Rüya Yorumu alanında gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından değişik açıklamalar yapılmıştır.
  • Aşırı psikolojik problemleri olan kimseler haricinde her birey rüya görür. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Hayvanlar kullanılarak yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Rüya yorumu yapılırken mutlaka, rüyayı görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının göz önünde bulundurmalı ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada ölmüş birinin bal vermesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.