Rüyada ölmüş birinin beyaz elbise giymesi

Esra K.(27) - Eskişehir sordu : "rüyada ölmüş birinin beyaz elbise giymesi yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada ölmüş birinin beyaz elbise giymesi, yetenekli bir kişiye, bereketli geleceğe, sağlıklı bir ömre, ticari kazancı yüksek atılım içinde bulunacağına, paranın temiz olmasına, toplum yaşamında tatmine, güvenli yaşamaya, yararlı işler gerçekleştireceğine, yakın zamanda alınacak iyi havadise, devlette mertebeye ulaşılacağına, faydalı işler yapacağına yorulmaktadır. Bir diğer yoruma göre de korkuya olmasına, fena niyetli bir düşman tarafından zarar görmeye, mutsuz edici bir problemle karşılaşılacağına, muhtaç duruma düşmeye, korktuğu şeyden emin olunacağına delalet eder. Farklı düşünen çağdaş ulemalar şöyle tabir ederler ki: Bu zorluklarla mücadele ederek hak edilen saygınlığa, sıkıntılarının sonunda hak edilen zafere, cefa çekerek hak ettiği toplu mala, zorlukların sonrasında düşlediği iyiliğe işarettir.

"Rüyada ölmüş birinin beyaz elbise giymesi" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün analizi konusunda en çok merak edilenler

rüyada ölmüş birinin beyaz elbise giymesi
  • Rüya tabirleri konusunda aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Rüya yorumunun rehber olduğu mutlak suretle hatırlanmalı, mesajlara bakılarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı insanların yüzde 70i hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Zihnimiz kendiliğinden suratlar ortaya çıkaramaz. Rüyalarda görülen simalar hayatımızda yüz yüze geldiğimiz ancak kime ait olduğunu bilmediğimiz simalardır. Hepimiz ömrümüz boyunca onbinlerce surat gördüğümüz için, uykumuzda da sınırsız yüz yetisine sahibiz.
  • Düş denilen olgu, uyurken yaşanan tuhaf hallerdir

Yasal Uyarı: "Rüyada ölmüş birinin beyaz elbise giymesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.