Rüyada ölmüş birinin beyaz giymesi

Senad U.(43) - İzmir sordu : "Bana kalırsa yazılmış en büyük rüya tabiri web sitesi sizinki. rüyada ölmüş birinin beyaz giymesi yorumlar mısınız? "

Rüyada ölmüş birinin beyaz giymesi, işyerinde terfiye, hayallerin yerine geleceğine, aşk hayatında mutluluğa, zorluk çekmeden kazanılan servete, zengin insana, kısa sürede alınacak mutlu edici haber almaya, mala gelecek artışa, hayırlı dosta, ticari getirisi yüksek girişim gerçekleştireceğine, hoşgörülü yaşlı kadına, helal nimete delalettir. Hoşnutsuz yorum olarak da korkuya olmasına, fenalığını gizleyen insana, değer düşmesine, ticari sorunlara, iş nedeniyle geçim zorluğuna yorulur. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya alimleri derler ki: Bu sıkıntıları aşarak hak edilen temiz rızka, umudunu yitirdikten sonra kazandığı toplu paraya, zahmetle özlediği iyiliğe, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak hasret duyduğu kazanca yorulur.

"Rüyada ölmüş birinin beyaz giymesi" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin anlamları konusunda merak ettikleriniz

rüyada ölmüş birinin beyaz giymesi
  • Beynimiz kendiliğinden suratlar oluşturamaz. Rüyalarda görülen simalar yaşamımızda yüz yüze geldiğimiz ama anımsamadığımız suratlardır. Her birimiz ömrümüz sırasında çok sayıda surat gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız görme becerisine sahibiz.
  • Rüya yorumu yapan kişinin mutlak suretle rüyalarda görülmüş olanın tabirini bilmesi gerekmektedir.
  • Yapılan araştırmalar insanların yaklaşık %25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüya yorumlayanın altıncı hissinin güçlü olması şarttır.
  • Rüya Yorumları yapan şahsın tüm geçmiş tabirler konusunda fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Uyku, kısa süreli ölüm hali gibi de değerlendirilir

Yasal Uyarı: "Rüyada ölmüş birinin beyaz giymesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.