Rüyada ölmüş birinin çorap giymesi

Serdar R.(43) - Norveç sordu : "Paylaştıklarınızı kısa bir süredir gün aşırı inceledim. rüyada ölmüş birinin çorap giymesi açıklayabilir misiniz? "

Rüyada ölmüş birinin çorap giymesi, beklentilerin hayata geçeceğine, malın hayırlı olacağına, birikmiş servete, kuvvete ermeye, toplum yaşamında huzura, faydalı işler yapacağına, zahmetsiz elde edilen altına, mutluluğu bulmaya, güler yüzlü genç yabancıya, refah dolu zamanlara, işte mevkiye geleceğine delalet eder. Olumsuz yorum olarak sıkıntıya yaşantıya, iş kaynaklı geçim zorluğuna, üzücü bir problemle yüzleşileceğine, düşmanlığını saklayan yöneticiye, içinden çıkılması zor bir olayla yüzleşileceğine işaret eder. Daha olumlu bir pencereden bakan çağdaş ulemalar şöyle derler ki: Kişinin gördüğü rüya yenilgiden sonra kazandığı beceriye, uğraşlarının sonunda beklediği büyük güce, sıkıntılara göğüs gererek beklediği hayra, yenilgiden sonra umduğu mutluluğa yorulmaktadır.

"Rüyada ölmüş birinin çorap giymesi" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın analizi hakkında bilinmeyenler

rüyada ölmüş birinin çorap giymesi
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha kavgacı hisler yaşarlar.
  • Rüya Tabirleri yapan şahsın bütün eski yorumlar hakkında bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam düşünürleri tarafından iletilmiştir ve hala önemini sürdürmektedir.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının aynası olduğu için kişiye kendi fikir ve hislerini tartması konusunda aracı olur.
  • Rüya tabiri yapan kişi, kesinlikle sonuçta rüyayı görenin hangi derecede etkileneceğini değerlendirmeli, ruhsal sıkıntılara sebep olabilecek değerlendirmelerden zorunlu kalmadıkça uzak durmalıdır.
  • Rüya yorumu yapan kişinin hissiyatının güçlü olması gerekir.
  • Rüya Yorumu uykuda insanın bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Doğduktan sonra gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler resimli rüya göremez; ancak yakın seviyede dokunma ve maneviyatı tecrübe ederler.

Yasal Uyarı: "Rüyada ölmüş birinin çorap giymesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.