Rüyada ölmüş birinin elbise giymesi

Gökhan C.(32) - Iğdır sordu : "Bulamadığım neredeyse tüm yorumlar burada bulunuyor ancak rüyada ölmüş birinin elbise giymesi açıklar mısınız? "

Rüyada ölmüş birinin elbise giymesi, güvende yaşamaya, mutluluğa, cömert memura, düşkünlükten sıyrılmaya, kuvvete ermeye, gelire gelecek fazlalığa, karlı atılımlar gerçekleştireceğine, yararlı uğraşlar gerçekleştireceğine, dostluklarında muvaffakiyete, huzura, bir kaç hafta içinde alınacak sevindirici haber almaya delalet eder. Bunlarla birlikte üzüntü duymaya, kederden sıyrılamamaya, çözümü karmaşık bir sıkıntıyla karşılaşılacağına, sıkıntıya yaşama, kaprisli bir insana işaret eder. Farklı bir açıdan bakan rüya yorumcuları şöyle dediler ki: Görülen rüya uzun bir bekleyişin sonunda elde ettiği daha sağlıklı bir hayata, sıkıntıya düşerek ulaştığı şöhrete , hatalarının ardından kazandığı daha çok kazanca, zorlukları aşarak özlediği paraya delalettir.

"Rüyada ölmüş birinin elbise giymesi" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların tabir edilmesi konusunda bilinmesi gerekenler

rüyada ölmüş birinin elbise giymesi
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka mezhepler, adetler, toplumsal ananeler gibi pek çok nokta konusunda tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Rüya alemi, devasa ve manevi bir dünyadır.
  • Erkekler rüyalarında daha kavgacı duygular tecrübe ederler.
  • Rüya Yorumları alanında gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından farklı tanımlamalar yapılmıştır.
  • Zihnimiz sıfırdan suratlar ortaya çıkaramaz. Uykuda karşılaşılan simalar hayatımızda karşılaştığımız ancak anımsamadığımız suratlardır. Hepimiz hayatımız sırasında binlerce yüz gördüğümüz için, uykumuzda da sınırsız sima yetisine sahibiz.
  • Yaklaşık olarak bir gecede iki saate yakın rüya görürüz.

Yasal Uyarı: "Rüyada ölmüş birinin elbise giymesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.