Rüyada ölmüş birinin haber vermesi

Fatma Ö.(36) - Almanya sordu : "Merhabalar. rüyada ölmüş birinin haber vermesi yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada ölmüş birinin haber vermesi, bir kaç hafta içinde alınacak hayırlı habere, samimi yaşlı insana, kazancın temiz olmasına, şana erişileceğine, aşk hayatında tatmine, zahmetsiz elde edilen rızka, alın teriyle kazanılan zenginliğe, iyi bir geleceğe, salih eşe, ticari kazancı yüksek atılımlar içinde bulunacağına, aydınlık zamanlara delalettir. Hoşnutsuz yorum olarak da kedere düşmeye, fesat bir yöneticiye, çözümü karmaşık bir sıkıntıyla yüzyüze gelineceğine, huzuru kaybetmeye, düşmanlığını gizleyen kişiye delalettir. Farklı bir açıdan yaklaşan ulemalar şöyle derler: Görülen rüya uğraşarak hasret duyduğu onura, zorluklara göğüs gererek kazandığı hayra, uğraşarak ümit ettiği toplu kazanca, sıkıntıyla düşlediği iyiliğe delalettir.

"Rüyada ölmüş birinin haber vermesi" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin tabiri konusunda bilinmeyenler

rüyada ölmüş birinin haber vermesi
  • Rüya Tabirleri konusunda gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından farklı tanımlamalar yapılmıştır.
  • Yaklaşık bir kişinin hayatının yaklaşık 3te 1ini, farklı bir deyişle tahminen yetmişbeş yıllık bir ömrün yirmibeş senesini uyuyarak tüketir.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayanların daha az sayıda ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüya Tabirleri uyurken bireyin bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
  • Gözümüzü açtıktan on dk. geçince yüzde 90ını unutmuş oluruz.
  • Zihnimiz bedenimizin o sırada hissettiği şeyleri rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam alimleri aracılığıyla iletilmiştir ve günümüzde önemini sürdürmektedir.
  • Düşler kişinin iç dünyasının yansıması olduğundan kişiye kendi fikir ve hislerini tartması konusunda aracı olur.

Yasal Uyarı: "Rüyada ölmüş birinin haber vermesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.