Rüyada ölmüş birinin meyve vermesi

Ahmet M.(47) - Almanya sordu : "Bulamadığım hemen hemen bütün tabirler burada bulunuyor ancak rüyada ölmüş birinin meyve vermesi yorumlar mısınız? "

Rüyada ölmüş birinin meyve vermesi, külfetsiz kazanılan kazanca, duygusal hayatın iyi gittiğine, kısa sürede duyulacak müjdeli haber almaya, huzura, vefalı akrabaya, verimli işler gerçekleştireceğine, emniyette hissetmeye, bol kazanca, ticari getirisi yüksek atılım gerçekleştireceğine, sevinmeye, dostlarla birlikte eğlenmeye delalettir. Olumsuz anlamda korkuya olmasına, fena huylu bir yönetici tarafından fenalık görmeye, ticari başarısızlığa, kötü bir durumla karşılaşılacağına, parasal sıkıntıya delalettir. Bir takım yorumcular şöyle dediler: Bu rüya sıkıntıyla kavuştuğu toplu kazanca, zamanla hak edilen daha iyi bir hayata, uzun süren çabaların sonunda umduğu mala, başarısızlıktan sonra umduğu kazanca yorulur.

"Rüyada ölmüş birinin meyve vermesi" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların yorumu hakkında bunları biliyor musunuz

rüyada ölmüş birinin meyve vermesi
  • Rüya tabiri konusunda acele edilmemelidir.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka takva, adetler, kültürler gibi pek çok nokta üzerinde bilgi sahibi olmalıdır.
  • Denek hayvanları üzerinde gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Rüya yorumu yapan kişinin mutlaka rüyalarda görülenin tabirini bilmesi icap eder.
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık 1/4ünün rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Zihnimiz bedenimizin gerçekten duyduğu olguları rüyalarımızla birleştirebilir.
  • Rüya yorumunun kılavuz olduğu kati suretle değerlendirilmeli, göstergelere bakılarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada ölmüş birinin meyve vermesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.