Rüyada ölmüş birinin mezarının açılması

Gül U.(46) - Almanya sordu : "Rüya yorumlarınızı uzun zamandır severek okudum. rüyada ölmüş birinin mezarının açılması açıklar mısınız? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada ölmüş birinin mezarının açılması, bol berekete, vefalı çocuğa, yüksek şansa, verimli uğraşlar ile meşgul olacağına, hayallerin gerçekleşeceğine, sağlıklı hayata, güzel uğraşlara gireceğine, üne ermeye, cömert insana, becerili bir kimseye, iyi günlere yorulmaktadır. Olumsuz yorum olarak düşmanlık görmeye, sıhhatin yitirileceğine, huzuru yitirmeye, sırların ortaya çıkacağına, ticari problemlere işaret eder. Bazı durumlar için de rüya uzmanları şöyle tabir ederler: Görülen rüya zorlanarak ümit ettiği temiz kazanca, sıkıntılarının sonunda ümit ettiği hünere, verdiği uğraşların sonunda hasret duyduğu haysiyete, başarısızlıktan sonra özlediği zenginliğe işarettir.

"Rüyada ölmüş birinin mezarının açılması" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin tabirleri konusunda merak edilenler

rüyada ölmüş birinin mezarının açılması
  • Rüya tabircisi, mutlaka dinler, örfler, kültürler vb. pek çok faktör konusunda tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Ortalama gece boyunca birkaç saat rüya görülür.
  • Belirli bir olay barındıran rüya, genellikle direkt olarak o olayla ilgili olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğu için kişiye kendi fikir ve hislerini tartması konusunda aracı olur.
  • Bilimsel araştırmalar insanların ortalama yüzde 25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüya yorumlarının mesaj verici nitelikte olduğu kati suretle hatırlanmalı, işaretlere dayanarak gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Rüya Yorumları konusunda gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından türlü tanımlamalar getirilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada ölmüş birinin mezarının açılması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.