Rüyada ölmüş birinin sana küsmesi

Oktar Ş.(32) - Diyarbakır sordu : "Yazdıklarınızı birkaç yıldır dikkatle okudum. Bu gece sorduğum rüyayı gördüm. rüyada ölmüş birinin sana küsmesi yorumlar mısınız? "

Rüyada ölmüş birinin sana küsmesi, kazancın hayırlı olmasına, maddiyata gelecek fazlalığa, ettiği yeminini yerine getireceğine, arkadaşlık ilişkilerinde muvaffakiyete, problemlerden uzak olacağına, bir kaç gün içinde öğrenilecek mutlu edici haber duymaya, refah dolu günlere, aşk hayatının iyi gittiğine, sıkıntı çekmeden kazanılan servete, sevecen genç akrabaya, bol berekete işarettir. Ayrıca kederden kurtulamamaya, düşmanlığını göstermeyen kişiye, parasal kayba, sorumluluktan dolayı mağdur olunacağına, çözümü karmaşık bir olayla karşılaşılacağına yorulur. Kimi rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle dediler: Görülen rüya yardım alarak umduğu feraha, umudunu yitirdikten sonra istediği rahata, umudunu kestikten sonra hak edilen toplu kazanca, zahmetlerinin meyvesini alarak hak edilen temiz rızka delalet eder.

"Rüyada ölmüş birinin sana küsmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin anlamı hakkında bilinmeyenler

rüyada ölmüş birinin sana küsmesi
  • Kör olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş insanların sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bu değişimin nedenini siyah-beyaz filmden tam renkli görüntüye olan ilgiye bağlıyor.
  • Rüya yorumcusunun hissiyatının kuvvetli olması gereklidir.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların daha kısa ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Zihnimiz bedenimizin o sırada hissettiği olguları rüyalarda karıştırabilir.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü insanların büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadında bu oran eşittir.
  • Ortalama bir kişinin hayatının yaklaşık 3te 1ini, farklı bir tabirle tahminen yetmişbeş senelik bir yaşamın 25 senesini uyuyarak geçirir.
  • Ortalama olarak her gece iki saate yakın süreyle rüya görülür.

Yasal Uyarı: "Rüyada ölmüş birinin sana küsmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.