Rüyada ölmüş birinin sarı giymesi

Ayhan İ.(35) - Malatya sordu : "Kesinlikle internette bulunan en kapsamlı rüya yorumları internet sitesi burası. rüyada ölmüş birinin sarı giymesi açıklar mısınız? "

Rüyada ölmüş birinin sarı giymesi, dostlarıyla muhabbete, hak edilmiş nimete, bol berekete, sağlıklı yaşamaya, ilişkisinin yolunda olduğuna, özlemi duyulan bir birlikteliğe, zahmetsiz elde edilen kazanca, malın hayırlı olacağına, samimi genç akrabaya, hayırlı işler yapacağına, toplum yaşamında muvaffakiyete yorulmaktadır. Nadiren de fukaralığa, sırların açığa çıkacağına, fenalık görülmesine, fena huylu tanıdık tarafından zarar görmeye, ticaret alanında zarara delalettir. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan çağdaş ulemalar şöyle dediler ki: Bu meşakkatle birlikte hak ettiği haysiyete, kaybettikten sonra hak ettiği iyiliğe, çektiği zorlukların meyvesini alarak gözlediği mevkiye, uğraş vererek gözlediği yüksek mertebeye işarettir.

"Rüyada ölmüş birinin sarı giymesi" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin yorumu ile alakalı en sık sorulanlar

rüyada ölmüş birinin sarı giymesi
  • Rüya tabiri konusunda acele edilmemelidir.
  • Rüya alemi, büyük ve soyut bir dünyadır.
  • Beynimiz kendiliğinden simalar oluşturamaz. Uykuda gördüğümüz suratlar yaşantımızda gördüğümüz fakat anımsamadığımız simalardır. Her birimiz ömrümüz boyunca binlerce sima gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz yüz yetisine sahibiz.
  • Rüya Tabirleri yapan kimsenin bütün geçmiş tabirler hakkında fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Rüyalarda çoğunlukla iç ses vardır. Daha önce gitmediğimiz şehirlerin, bilmediğimiz insanların isimlerini bildirir.
  • Ortalama olarak gecede iki saate yakın süreyle rüya görürüz.
  • Rüya Yorumu uyurken insanın bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.

Yasal Uyarı: "Rüyada ölmüş birinin sarı giymesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.