Rüyada ölmüş birinin siyah elbise giymesi

Rıza Ü.(40) - Azerbaycan sordu : "Bulamadığım neredeyse bütün rüyalar sitenizde bulunabiliyor ancak rüyada ölmüş birinin siyah elbise giymesi açıklayabilir misiniz? "

Rüyada ölmüş birinin siyah elbise giymesi, vefakar eşe, sağlıklı hayata, birikmiş ganimete, dostlarla mutlu olmaya, refah dolu zamanlara, yüksek şansa, memuriyette makama geleceğine, isteklerin gerçekleşeceğine, dingin yaşayacağına, mutluluğu bulmaya, paranın kazançlı olmasına işaret eder. Bazen de sıkıntı verici bir durumla yüzleşileceğine, sıkıntıya düşmeye, sıkıntılı yaşama, düşmanlık görmeye, kötü niyetli düşman eliyle zarar görmeye delalettir. Farklı bir açıdan bakan ulemalar dediler ki: Bu rüya umudunu kestikten sonra hak edilen zenginliğe, zorlukla birlikte kavuştuğu başarıya, kaybettikten sonra istediği zafere, meşakkatle hak ettiği nimete yorulur.

"Rüyada ölmüş birinin siyah elbise giymesi" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin tabir edilmesi ile ilgili merak edilenler

rüyada ölmüş birinin siyah elbise giymesi
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayan insanların daha az sayıda ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüya tabirlerinin rehber nitelikte olduğu kati suretle hesaba katılmalı, ipuçlarına dayanarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Araştırmalar rüya görenlerin ortalama yüzde 25inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüya tabirleri konusunda aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüya Yorumları yapan kişinin tüm eski yorumlar konusunda bilgi sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Rahatsızlık yüzünden görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler resimli rüya göremez; fakat yakın aşamada ses ve maneviyatı hisseder.
  • Görme engeli olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bu değişikliğin nedenini renksiz sinemadan renkli elektronik cihazlara olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı karakterlerin büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadında bu oran eşittir.

Yasal Uyarı: "Rüyada ölmüş birinin siyah elbise giymesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.