Rüyada ölmüş birinin size küsmesi

Gülbeyaz İ.(20) - Konya sordu : "Gördüğüm neredeyse tüm yorumlar sitenizde var fakat rüyada ölmüş birinin size küsmesi yorumlar mısınız? "

Rüyada ölmüş birinin size küsmesi, finansal külfeti olan arkadaştan kurtulmaya, hoşgörülü orta yaşlı tanıdığa, refah dolu geleceğe, mutluluğa kavuşmaya, sevinmeye, isteklerin yerine geleceğine, aşk hayatında feraha, kolay elde edilen ziynete, karmaşadan uzak yaşayacağına, beceri sahibi bir kişiye, paraya gelecek artışa işarettir. Bazen de hilekar bir yöneticiye, sorumluluktan dolayı mağdur olmaya, kötülükten emin olmaya, zulüm görülmesine, üzülmeye işarettir. Kimi zaman da rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle tabir ederler: Kişinin gördüğü rüya zorlukları aşarak hasret duyduğu güce, uğraşarak kavuştuğu itibarlı mertebeye, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak beklediği varlığa, zorlukla hasret duyduğu mülke yorulmaktadır.

"Rüyada ölmüş birinin size küsmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların yorumları hakkında bilmeniz gerekenler

rüyada ölmüş birinin size küsmesi
  • Düşler kişinin iç dünyasının yansıması olduğundan insana kendi düşünce ve duygularını değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Rüya Tabiri alanında gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından türlü tanımlamalar getirilmiştir.
  • Beynimiz kendiliğinden suratlar oluşturamaz. Rüyalarda görülen yüzler yaşamımızda yüz yüze geldiğimiz fakat kime ait olduğunu bilmediğimiz yüzlerdir. Hepimiz yaşamımız sırasında binlerce surat gördüğümüzden, uykumuzda da sınırsız sima yetisine sahibiz.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların az ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüya yorumlayanın 6. hissinin güçlü olması şarttır.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha agresif duygular yaşarlar.
  • Rüya Yorumları yapan kişinin bütün eski tabirler konusunda fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekir.

Yasal Uyarı: "Rüyada ölmüş birinin size küsmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.