Rüyada ölmüş birinin su vermesi

Güneş S.(21) - Almanya sordu : "rüyada ölmüş birinin su vermesi yorumlar mısınız? "

Rüyada ölmüş birinin su vermesi, şöhrete kavuşmaya, hayırlı işler ile meşgul olacağına, düşkünlükten sıyrılmaya, bol kazanca, getirili işler içinde bulunacağına, taleplerin yerine geleceğine, iyi sağlığını muhafaza etmeye, cömert insana, gelire gelecek fazlalığa, huzura kavuşmaya, refah dolu günlere işaret eder. Bunlarla birlikte zorluğa düşmeye, sağlığın yitirileceğine, sevimsiz bir duruma gelmeye, huzurunun bozulacağına, üzüntü duymaya delalet eder. Farklı düşünen ulemalar şöyle yorumlarlar: Görülen rüya cefa çektikten sonra istediği paraya, hatalarının ardından özlediği hünere, sıkıntıları aşarak beklediği daha iyi bir hayata, çektiği zorlukların sonunda ulaştığı zafere delalet eder.

"Rüyada ölmüş birinin su vermesi" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların taşıdığı mesajlar hakkında bilinmeyenler

rüyada ölmüş birinin su vermesi
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Rüya Tabirleri alanında gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından farklı tanımlamalar yapılmıştır.
  • Erkekler rüyalarında daha agresif duygular tecrübe ederler.
  • Bir çok hayvan üzerinde yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Beynimiz sıfırdan suratlar oluşturamaz. Uykuda karşılaşılan yüzler hayatımızda karşılaştığımız ama hatırlamadığımız yüzlerdir. Her birimiz yaşantımız boyunca çok sayıda sima gördüğümüzden, rüyalarımızda da limitsiz sima yetisine sahibiz.
  • Tabirlerin kılavuz nitelikte olduğu kati suretle göz önüne alınmalı, emarelere dayanarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • İleri derecede ruhsal problemleri olan kimseler haricinde herkes rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Düşler kişinin iç dünyasının aynası olduğu için kişiye şahsına ait fikir ve duygularını tartması konusunda öncülük eder.

Yasal Uyarı: "Rüyada ölmüş birinin su vermesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.