Rüyada ölmüş biriyle aynı yatakta yatmak

Muhammet P.(30) - Diyarbakır sordu : "Selamun aleyküm. rüyada ölmüş biriyle aynı yatakta yatmak yorumlar mısınız? "

Rüyada ölmüş biriyle aynı yatakta yatmak, vefalı evlada, arkadaşlık ilişkilerinde muvaffakiyete, ticari kazancı yüksek yatırım gerçekleştireceğine, malın hayırlı olacağına, elinden her iş gelen bir insana, verimli uğraşlar ile meşgul olacağına, kolay kazanılan mala, sağlığını kazanmaya, verdiği sözü yerine getireceğine, paraya gelecek bolluğa, tez zamanda duyulacak müjdeli havadis öğrenmeye işaret eder. Olumsuz anlamda fena niyetli bir kimse eliyle zarar görmeye, sırların ortaya döküleceğine, ticari sıkıntıya, korkulanın gerçekleşmesine, korktuğu şeyden emin olunacağına yorulur. Geniş bir çerçeveden bakan rüya ilminde önde gelenler derler ki: Bu zorlukların ardından kavuştuğu yüksek mertebeye, meşakkatle istediği rahata, hatalarının ardından özlediği temiz rızka, zorlukların ardından hayalini kurduğu varlığa yorulmaktadır.

"Rüyada ölmüş biriyle aynı yatakta yatmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin tabirleri hakkında bilinmeyenler

rüyada ölmüş biriyle aynı yatakta yatmak
  • Rüya Yorumları yapan şahsın bütün eski tabirler hakkında fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Rüya tabirleri mutlaka hayra yorulmalıdır.
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin ortalama %25inin rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Uykuda sıklıkla yaşanılan duygulardan biri korkudur. Olumsuz hisler olumlu duygulardan daha sık görülür.
  • Rüya yorumlayan, kesinlikle sonuçta rüya görenin ne derecede etki altında kalacağını değerlendirmeli, ruhsal sıkıntılara yol açacak tabirlerden mümkün olduğunca kaçınmalıdır.
  • Belirgin herhangi bir nesne barındıran rüya, ekseriyetle doğrudan o nesneyle ilgili değildir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.

Yasal Uyarı: "Rüyada ölmüş biriyle aynı yatakta yatmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.