Rüyada ölmüş dedemin ağladığını görmek

Süda F.(39) - Balıkesir sordu : "rüyada ölmüş dedemin ağladığını görmek açıklar mısınız? "

Rüyada ölmüş dedemin ağladığını görmek, üne erişmeye, ferahlığa, büyük mevkiye geleceğine, emniyette olmaya, helal paraya, mal varlığına gelecek fazlalığa, yağmura, ikili ilişkilerde tatmine, sağlıklı yaşamaya, sevince kavuşmaya, paranın bereketli olacağına yorulur. Bunlarla birlikte iyi hali kaybetmeye, hilekar bir yabancıya, değer düşmesine, mesuliyetten dolayı rahatsız olmaya, kötü niyetli akraba eliyle fenalık görmeye delalettir. Farklı bir çerçeveden bakan rüya ilminde önde gelenler şöyle yorumlarlar ki: Kişinin gördüğü rüya sıkıntı sonrasında hasret duyduğu galibiyete, kaybettikten sonra elde ettiği nimete, cefa çektikten sonra düşlediği nimete, verdiği uğraşların sonunda kazandığı şerefe delalet eder.

"Rüyada ölmüş dedemin ağladığını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın analizi ile alakalı bunları biliyor muydunuz

rüyada ölmüş dedemin ağladığını görmek
  • Beynimiz duyularımızın gerçekten duyduğu olguları rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Rüya yorumcusu, mutlak suretle yorumdan rüya sahibinin ne derecede etki altında kalacağını hesaba katmalı, sinirsel problemlere sebep olabilecek değerlendirmelerden olabildiğince kaçınmalıdır.
  • Tahminen bir kişinin hayatının yaklaşık 3te 1ini, diğer bir yorumla tahminen 75 yıllık bir hayatın yirmibeş senesini uyuyarak geçirir.
  • Rüya tabirleri yapılırken kati suretle, rüyayı görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Bazen açıkça bazı zaman da kapalı olarak gelecekle ilgili haberler alınır.
  • Yaklaşık olarak bir uyku süresinde birkaç saat rüya görülür.
  • Tabirlerin mesaj verici olduğu mutlaka göz önüne alınmalı, işaretlere bakılarak gerekli tedbirler alınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada ölmüş dedemin ağladığını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.