Rüyada ölmüş insanın hacca gittiğini görmek

Erdeniz T.(20) - Mardin sordu : "Sitenizi birkaç aydır dikkatlice takip ediyorum. Bulamadığım nerdeyse tüm yorumlar web sitenizde var ancak rüyada ölmüş insanın hacca gittiğini görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada ölmüş insanın hacca gittiğini görmek, duygusal külfeti bulunan tanımadığı birinden uzaklaşılacağına, zorluk çekmeden kazanılan paraya, emniyetli yaşamaya, sağlıklı bir ömre, yağmura, refah dolu geleceğe, güzel işlere, beklentilerin yerine geleceğine, üne ulaşmaya, güce, cömert aile ferdine işaret eder. Kimi zaman da korkulanın gerçekleşmesine, zorluğa düşmeye, sevimsiz duruma gelmeye, üzüntü verecek durumla yüzleşileceğine, zalim bir akrabaya yorulur. Daha olumlu bir pencereden bakan yorumcular derler ki: Görülen rüya çektiği sıkıntıların meyvesini alarak ulaştığı feraha, bir kişiden yardım isteyerek hayalini kurduğu onura, sıkıntı çekerek ulaştığı mala, zahmetle birlikte kavuştuğu itibara yorulur.

Gördüğünüz rüyaların tabirleri ile ilgili bilinmesi gerekenler

rüyada ölmüş insanın hacca gittiğini görmek
  • Düşler kişinin iç dünyasının yansıması olduğu için kişiye şahsına ait düşünce ve hislerini tartması konusunda öncülük eder.
  • Beynimiz hiç yoktan simalar yaratamaz. Uykuda görülen suratlar yaşamımızda yüz yüze geldiğimiz ancak hatırlamadığımız yüzlerdir. Her birimiz yaşantımız boyunca çok sayıda yüz gördüğümüz için, uykumuzda da sınırsız yüz becerisine sahibiz.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü karakterlerin büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadında bu oran eşittir.
  • Belirli bir nesne içeren rüya, genellikle direkt olarak o nesneyle ilgili olmayabilir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Tabirlerin yol gösterici nitelikte olduğu kati suretle göz önünde bulundurulmalı, işaretlere dayanarak gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Zihnimiz duyularımızın o sırada duyduğu şeyleri rüyalarda karıştırabilir.
  • Rüyada çoğunlukla iç spiker bulunur. Tanımadığımız ülkelerin, yabancı kimselerin adlarını bildirir.

Yasal Uyarı: "Rüyada ölmüş insanın hacca gittiğini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.