Rüyada ölmüş kimseye sarılmak

Firdes P.(36) - Ankara sordu : "Rüya yorumlarınızı kısa bir süredir yakından takip ediyorum. Gördüğüm nerdeyse tüm yorumlar burada var ama rüyada ölmüş kimseye sarılmak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada ölmüş kimseye sarılmak, helal ziynete, maddi sıkıntılardan iyi duruma geçmeye, arzu edilen güce ulaşmaya, istenilen bir başarıya, faydalı işlere, güvende olmaya, ilişkisinin yolunda olduğuna, tatlı dilli genç akrabaya, memuriyette mertebeye ulaşacağına, huzurlu olacağına, huzura ermeye delalettir. Olumsuz anlamda kederden kurtulamamaya, huzuru kaybetmeye, sıhhatin yitirileceğine, korkulanın gerçekleşmesine, ticaret sebebiyle geçim zorluğuna delalet eder. Kimi rüya tabircileri şöyle dediler ki: Görülen rüya çektiği sıkıntıların meyvesini alarak ulaştığı şöhrete , zorluklara göğüs gererek hak ettiği zenginliğe, başarısızlıktan sonra ümit ettiği daha sağlıklı bir hayata, mağlubiyetten sonra kazandığı daha çok kazanca işarettir.

"Rüyada ölmüş kimseye sarılmak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın yorumu ile ilgili bilmedikleriniz

rüyada ölmüş kimseye sarılmak
  • Rüya yorumcusu, mutlaka takva, adetler, toplumsal ananeler gibi pek çok etken ile ilgili tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Rüyalarda bir iç ses vardır. Bilmediğimiz illerin, tanımadığımız insanların isimlerini bildirir.
  • Düşler insanın iç dünyasının aynası olduğundan kişiye kendi düşünce ve duygularını tartması konusunda aracı olur.
  • Görme engeli olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki insanların sadece yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bahsi geçen değişikliğin nedenini renksiz televizyondan renkli elektronik cihazlara olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Rüya tabirlerinin rehber nitelikte olduğu mutlaka değerlendirilmeli, mesajlara bakılarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Gözümüzü açtıktan beş dakika sonra gördüğümüz rüyanın yüzde 50sini hatırlamamaya başlarız.
  • Rüya Yorumları konusunda gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından türlü açıklamalar yapılmıştır.
  • Rüyalar tabirleri yapılırken kesinlikle, kişinin ruh halini, görülen şeyin anlamının değerlendirmeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada ölmüş kimseye sarılmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.