Rüyada ölmüş kişinin seni çağırması

Semine K.(25) - Ordu sordu : "İyi akşamlar; Fikrimce rakipleri arasında en kapsamlı rüya yorumları web sitesi RüyadaNeGörmek.com. rüyada ölmüş kişinin seni çağırması açıklayabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada ölmüş kişinin seni çağırması, kazançlı işler gerçekleştireceğine, dünyalığa gelecek fazlalığa, düşkünlükten sıyrılmaya, karmaşadan uzak bir hayat süreceğine, yağmura, alın teriyle kazanılan zenginliğe, ilişkisinin yolunda olduğuna, güvende yaşamaya, sevineceğine, huzura ermeye, sözünü tutmaya yorulmaktadır. Kimi zaman da çözümü zor bir problemle yüzyüze gelineceğine, sefalete, parasal zorluğa, huzuru yitirmeye, sevimsiz vaziyete düşmeye işaret eder. Bazen de yorumcular şöyle dediler: Kişinin gördüğü rüya uzun süren çabaların sonunda düşlediği hünere, ümitsizlikten sonra ulaştığı yüksek mertebeye, sıkıntılarının sonunda umduğu hünere, sıkıntıyla istediği rahata delalet eder.

"Rüyada ölmüş kişinin seni çağırması" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın tabiri hakkında bilinmeyenler

rüyada ölmüş kişinin seni çağırması
  • Rüya yorumu yapan kişinin maneviyatının kuvvetli olması şarttır.
  • Rüya Yorumu konusunda gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından farklı tanımlamalar yapılmıştır.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayanların az ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. hareket edemez.
  • Rüya Tabiri uykuda insanın bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Rüya yorumlarının rehber nitelikte olduğu kati suretle göz önünde bulundurulmalı, ipuçlarına dayanarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Rüya tabiri konusunda acele edilmemelidir.

Yasal Uyarı: "Rüyada ölmüş kişinin seni çağırması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.