Rüyada ölmüş teyzeye sarılmak

Melek Y.(23) - Denizli sordu : "3 gece önce rüya gördüm. rüyada ölmüş teyzeye sarılmak açıklar mısınız? "

Rüyada ölmüş teyzeye sarılmak, yetenek sahibi bir insana, yakın zamanda alınacak iyi haber almaya, vefakar eşe, verimli uğraşlar yapacağına, sağlığa, külfetsiz elde edilen mala, hayali kurulan bir eşe, mutlu olmaya, paranın temiz olacağına, iyi şansa, eli açık kadına işaret eder. Ayrıca fenalığını gizleyen akrabaya, hoşgörüsüz bir tanıdığa, mesuliyetten ötürü mağdur olmaya, iş kaynaklı huzursuzluğa, parasal probleme delalet eder. Bazı rüya tabircileri şöyle derler ki: Bu zorluklara göğüs gererek kavuştuğu daha iyi bir hayata, zorlukların sonrasında hak ettiği refaha, sıkıntıları aşarak hak edilen az olan kazancının artacağına, sıkıntılarının sonunda elde ettiği saygınlığa yorulur.

"Rüyada ölmüş teyzeye sarılmak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın anlamları konusunda bilinmeyenler

rüyada ölmüş teyzeye sarılmak
  • Uyku, kısa süreli ölüm hali olarak da adlandırılır
  • Yaklaşık bir gecede iki saate yakın süreyle rüya görülür.
  • Bazı zaman açıkça bazı zaman da dolaylı biçimde gelecekle ilgili mesajlar görülür.
  • Düşler kişinin iç dünyasının aynası olduğundan kişiye şahsına ait düşünce ve hislerini tartması konusunda aracı olur.
  • Tahminen bir bireyin hayatının ortalama üçte birini, diğer bir yorumla tahmini yetmişbeş yıllık bir yaşamın yirmibeş yılını uyuyarak geçirir.
  • Rüya Yorumları alanında gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından değişik tanımlamalar getirilmiştir.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam alimleri tarafından iletilmiştir ve günümüzde geçerliliğini sürdürmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada ölmüş teyzeye sarılmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.