Rüyada ölmüş yeğen görmek

Ferıt M.(21) - Azerbaycan sordu : "Yorumlarınızı uzun bir süredir dikkatle takip ediyorum. rüyada ölmüş yeğen görmek açıklar mısınız? "

Rüyada ölmüş yeğen görmek, bereketli zamanlara, aşk hayatının iyi gittiğine, emniyette yaşamaya, yararlı uğraşlar gerçekleştireceğine, yetenekli bir kişiye, imrenilen bir birlikteliğe, getirili işler gerçekleştireceğine, şana kavuşulacağına, güzel talihe, yüksek makama geleceğine, içten davranan genç tanıdığa delalet eder. Nadiren de mutsuzluktan kurtulamamaya, çözümü zor bir problemle karşılaşılacağına, korkuya gerçekleşmesine, fena niyetli tanıdık eliyle fenalık görmeye, maddi probleme yorulur. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya uzmanları şöyle tabir ederler: Bu sıkıntıları aşarak kavuştuğu başarıya, zahmetle kavuştuğu daha iyi bir hayata, uğraş vererek beklediği kazanca, yardım alarak hak edilen zenginliğe işaret eder.

"Rüyada ölmüş yeğen görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin tabir edilmesi konusunda merak ettikleriniz

rüyada ölmüş yeğen görmek
  • Rüyalar kati suretle hayra yorulmalıdır.
  • Görme engeli olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz televizyondan renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.
  • Rüya yorumu yapan kişinin 6. hissinin güçlü olması gerekir.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu yarı felç halidir. hareket edemez.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı karakterlerin büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadında bu oran eşittir.
  • Rüya tabiri konusunda aceleci davranılmamalıdır.
  • Uyku, kısa süreli ölüm olarak da adlandırılır

Yasal Uyarı: "Rüyada ölmüş yeğen görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.