Rüyada ölü ağlamak

Ersin Ü.(47) - İstanbul sordu : "Rüya yorumlarınızı bir kaç aydır düzenli olarak inceliyorum. rüyada ölü ağlamak yorumlar mısınız? "

Rüyada ölü ağlamak, kolay kazanılan servete, salih çocuğa, güvende hissetmeye, şöhrete kavuşmaya, sevinmeye, imrenilen bir ilişkiye, fakirlikten kurtulmaya, gönül ilişkisinin iyi gittiğine, iyi uğraşlara gireceğine, getirisi yüksek işler ile meşgul olacağına, önemli kuvvete delalettir. Nadiren de düşmanlık görülmesine, kötü huylu tanıdık tarafından zarar görmeye, bencil bir kişiye, sıkıntıya düşmeye, üzülmeye yorulur. Geniş bir çerçeveden bakan rüya yorumcuları şöyle yorumlarlar: Kişinin gördüğü rüya sıkıntılarının sonunda umduğu beceriye, cefa ile birlikte kavuştuğu daha iyi kazanca, umudunu yitirdikten sonra kavuştuğu mala, meşakkatle birlikte kavuştuğu hayra işaret eder.

"Rüyada ölü ağlamak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların yorumu konusunda bilinmesi gerekenler

rüyada ölü ağlamak
  • Sonradan gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler görsel rüya göremez; lakin yakın seviyede ses ve duyguları tecrübe ederler.
  • Rüya Tabirleri alanında gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından çeşitli açıklamalar yapılmıştır.
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık 1/4ünün rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüyalar mutlak suretle iyiye yorulmalıdır.
  • Uyandıktan 5 dk. sonra rüyamızın yarısını unuturuz.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü karakterlerin yüzde 70i hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.

Yasal Uyarı: "Rüyada ölü ağlamak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.