Rüyada ölü ayağı öpmek

Esra B.(41) - Bursa sordu : "Merhaba. rüyada ölü ayağı öpmek yorumlar mısınız? "

Rüyada ölü ayağı öpmek, maddi sıkıntılardan sıyrılmaya, üne kavuşulacağına, verimli uğraşlar gerçekleştireceğine, mutlu olmaya, ticari kazancı yüksek iş yapacağına, vefalı akrabaya, kazanılan paraya, emniyette olmaya, verilen sözün tutulacağına, eli açık kimseye, huzura ermeye işaret eder. Ayrıca düşmanlığını gizleyen tanıdığa, merhametsiz bir amire, sorumluluktan ötürü rahatsız olunacağına, huzurunun kaçacağına, iş nedeniyle geçim zorluğuna delalet eder. Bazı durumlar için de tabirciler şöyle yorumlarlar ki: Kişinin gördüğü rüya yardım alarak hak ettiği huzura, zahmet çekerek hak edilen haysiyete, mağlubiyetten sonra hasret duyduğu haysiyete, uzun süren çabaların sonunda ulaştığı mülke işarettir.

"Rüyada ölü ayağı öpmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın taşıdığı mesajlar hakkında bilinmesi gerekenler

rüyada ölü ayağı öpmek
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. hareket edemez.
  • Kaza yüzünden görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler görsel rüya göremez; fakat yakın aşamada koku ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Uyandıktan 5 dakika sonra gördüklerimizin yüzde 50sini hatırlamamaya başlarız.
  • Erkekler rüyalarında daha agresif hisler tecrübe ederler.
  • Belirli bir olay görülen rüya, genellikle doğrudan o olayla ilgili değildir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Rüya yorumları mutlaka hayra yorulmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada ölü ayağı öpmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.