Rüyada ölü babasını görmek

Yesari Y.(19) - Ankara sordu : "ruyadanegormeki bir süredir dikkatlice inceledim. rüyada ölü babasını görmek açıklayabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada ölü babasını görmek, maddi yükü olan tanıdıktan kurtulmaya, işyerinde terfiye, sevince kavuşulacağına, mutluluğa kavuşmaya, taleplerin hayata geçeceğine, hünerli bir kişiye, cömert amire, güler yüzlü orta yaşlı adama, gönül ilişkilerinde başarıya, tez zamanda alınacak iyi değişimlere, getirili girişim gerçekleştireceğine delalettir. Aynı zamanda düşmanlığını göstermeyen kişiye, fena niyetli yabancı eliyle zarar görmeye, fenalık görmeye, sıkıntıya yaşama, sağlığın bozulacağına işaret eder. Bazı rüya yorumcuları dediler ki: Kişinin gördüğü rüya zahmetlerinin meyvesini alarak kavuştuğu az olan kazancının artacağına, zorluklarla mücadele ederek ulaştığı az olan kazancının artacağına, cefa çektikten sonra beklediği kazanca, uzun süren çabaların sonunda kavuştuğu rahatlığa delalet eder.

"Rüyada ölü babasını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın yorumlanması ile alakalı merak edilenler

rüyada ölü babasını görmek
  • Rüya Yorumları yapan bireyin bütün eski yorumlar konusunda fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Rüya yorumcusunun 6. hissinin güçlü olması gereklidir.
  • Gözümüzü açtıktan on dakika geçince yüzde 90ını hatırlamayız.
  • Zihnimiz sıfırdan simalar ortaya çıkaramaz. Uykuda gördüğümüz simalar hayatımızda yüz yüze geldiğimiz ama hatırlamadığımız yüzlerdir. Her birimiz hayatımız boyunca binlerce sima gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz görme yetisine sahibiz.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğundan insana kendi fikir ve duygularını değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Rüya tabiri yapılırken aceleci davranılmamalıdır.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayan insanların daha az sayıda ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Kimi zaman açıkça bazı zaman da üstü kapalı şekilde geleceğe dair mesajlar görülür.

Yasal Uyarı: "Rüyada ölü babasını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.