Rüyada ölü babasını sağ görmek

Remzi R.(40) - İzmir sordu : "Bulamadığım hemen hemen tüm tabirler sitenizde yer buluyor ancak rüyada ölü babasını sağ görmek açıklayabilir misiniz? Teşekkür ederim"

Rüyada ölü babasını sağ görmek, ulaşılan kuvvete ulaşmaya, samimi genç yabancıya, becerikli bir kişiye, refaha kavuşmaya, sevince kavuşulacağına, arkadaşlık ilişkilerinde mutluluğa, maddiyata gelecek bolluğa, sakin yaşayacağına, birikmiş paraya, eli açık akrabaya, manevi yükü olan birinden kurtulmaya işarettir. Olumsuz yorum olarak huzuru yitirmeye, kötü bir olayla yüzleşileceğine, yalancı bir düşmana, ticaret sebebiyle huzursuzluğa, değer kaybetmeye yorulur. Farklı düşünen rüya ilminde önde gelenler şöyle yorumlarlar ki: Bu rüya mağlubiyetten sonra ümit ettiği kazanca, zahmetle birlikte elde ettiği hayra, zorlanarak ümit ettiği hünere, sıkıntıları aşarak elde ettiği beceriye yorulmaktadır.

"Rüyada ölü babasını sağ görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların yorumlanması hakkında en çok merak edilenler

rüyada ölü babasını sağ görmek
  • Görme engeli olmayan insanların 1/8i rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki insanların sadece yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişikliğin nedenini renksiz televizyondan tam renkli görüntüye geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Uyku, kısa süreli ölüm olarak da adlandırılır
  • Rüya tabircisi, kati suretle sonuç olarak rüya sahibinin hangi derecede etkileneceğini hesaba katmalı, ruhsal sorunlara sebep olacak değerlendirmelerden olabildiğince kaçınmalıdır.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka mezhepler, örfler, kültürler gibi pek çok değişken konusunda birikim sahibi olmalıdır.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam düşünürleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve bugün de önemini devam ettirmektedir.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı karakterlerin yüzde 70i hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.

Yasal Uyarı: "Rüyada ölü babasını sağ görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.