Rüyada ölü biri ile aynı yatakta yatmak

İlgin P.(43) - İzmir sordu : "iyi geceler; Açık ara rakipleri arasında en geniş rüya yorumu sitesi burada. rüyada ölü biri ile aynı yatakta yatmak açıklayabilir misiniz? Teşekkürler"

Rüyada ölü biri ile aynı yatakta yatmak, yararlı işler ile meşgul olacağına, maddiyata gelecek fazlalığa, elinden her iş gelen bir insana, birikmiş ganimete, iyi bir ilişkiye, büyük makama ulaşılacağına, kazançlı zamanlara, güzel kısmete, emniyetli hissetmeye, karlı yatırım içinde bulunacağına, sözünü yerine getirmeye delalettir. Kimi zaman da sıhhatin yitirileceğine, fenalık görülmesine, ticaret sebebiyle sıkıntıya, huzuru yitirmeye, yalancı tanıdığa delalet eder. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan ulemalar şöyle dediler ki: Bu zorlukları aşarak özlediği güce, zahmet çekerek düşlediği nimete, cefa çekerek ümit ettiği beceriye, zahmetlerinin meyvesini alarak umduğu servete işaret eder.

"Rüyada ölü biri ile aynı yatakta yatmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün analizleri ile alakalı merak edilenler

rüyada ölü biri ile aynı yatakta yatmak
  • Yaklaşık olarak bir gecede bir iki saat civarı süreyle rüya görürüz.
  • Rüya tabiri yapılırken mutlaka, rüya sahibinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını irdelemeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Rüya tabirleri konusunda aceleci davranılmamalıdır.
  • Bazen açık olarak bazen de dolaylı şekilde gelecekte haberler alınır.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka takva, örfler, toplumsal ananeler vs. pek çok nokta konusunda birikim sahibi olmalıdır.
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık %25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüyada bir iç ses vardır. Daha önce gitmediğimiz şehirlerin, tanımadığımız kişilerin adlarını söyler.
  • Belirgin bir olay içeren rüya, ekseriyetle direkt olarak o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.

Yasal Uyarı: "Rüyada ölü biri ile aynı yatakta yatmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.