Rüyada ölü birini kucağına almak

Merve U.(44) - Giresun sordu : "İyi sabahlar; rüyada ölü birini kucağına almak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada ölü birini kucağına almak, toplum yaşamında mutluluğa, gelire gelecek berekete, ferahlığa, güvende olmaya, yetenek sahibi bir kişiye, ticari kazancı yüksek atılımlar gerçekleştireceğine, külfetsiz elde edilen servete, güzel talihe, devlette mevkiye yükseleceğine, iyi işler yapacağına, sakin bir hayat sürdüreceğine yorulur. Ayrıca ticari sıkıntıya, sıkıntı verici bir sorunla karşılaşılacağına, mesuliyetten dolayı rahatsız olunacağına, düşmanlıktan emin olunacağına, yalancı bir tanıdığa yorulmaktadır. Bazı durumlarda da rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle dediler ki: Kişinin gördüğü rüya verdiği uğraşların sonunda hak edilen müjdeye, sıkıntı çekerek elde ettiği itibara, umudunu yitirdikten sonra elde ettiği iyi bir geleceğe, hatalarının ardından elde ettiği onura yorulmaktadır.

"Rüyada ölü birini kucağına almak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın yorumlanması hakkında merak ettikleriniz

rüyada ölü birini kucağına almak
  • Doğduktan sonra görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler resimli rüya göremez; fakat yakın aşamada ses ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Rüya yorumu yapan kişinin hissiyatının kuvvetli olması gerekir.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka takva, örfler, kültürler gibi pek çok parametre ile ilgili tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Gözümüzü açtıktan 5 dakika sonra gördüğümüz rüyanın yarısını hatırlamamaya başlarız.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din alimleri aracılığıyla iletilmiştir ve bugün de geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Çok fazla psikolojik sorunları olan insanlar haricinde her birey rüya görür. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Rüya Tabiri alanında gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından değişik tanımlamalar getirilmiştir.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların daha kısa ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada ölü birini kucağına almak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.