Rüyada ölü birinin seni çağırması

Bildat S.(36) - Gaziantep sordu : "hayırlı sabahlar; Web sitenizi uzun zamandır beğenerek okuyorum. Evvelsi gece rüya gördüm. rüyada ölü birinin seni çağırması açıklayabilir misiniz? "

Rüyada ölü birinin seni çağırması, düşkünlükten kurtulmaya, servete, cömert aile ferdine, zorluk çekmeden kazanılan mala, ferahlamaya, planların hayata geçeceğine, güzel kısmete, şana sahip olunacağına, özlemi duyulan bir birlikteliğe, finansal külfeti olan tanımadığı birinden uzaklaşmaya, güvenli kalmaya delalet eder. Olumsuz anlamda üzüntü duymaya, iş kaynaklı sıkıntıya, mesuliyetten dolayı mağdur olmaya, parasal zorluğa, korkulanın olmasına yorulmaktadır. Bazen de rüya ilminde önde gelenler dediler ki: Bu rüya zahmetle birlikte istediği saygınlığa, zahmet çekerek düşlediği refaha, sıkıntılarının sonunda gözlediği güce, hatalarının ardından istediği hünere işaret eder.

"Rüyada ölü birinin seni çağırması" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin analizi konusunda en sık sorulanlar

rüyada ölü birinin seni çağırması
  • Rüya Tabirleri yapan kişinin tüm eski yorumlar konusunda fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din düşünürleri tarafından ulaştırılmıştır ve günümüzde geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Tabirlerin rehber nitelikte olduğu kati suretle değerlendirilmeli, göstergelere göre ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Rüya tabircisinin kati suretle rüyanın karşılığını bilmesi icap eder.
  • Rüyalar yorumları ile ilgili aceleci davranılmamalıdır.
  • Gözleri gören insanların yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bu değişimin nedenini siyah-beyaz televizyondan tam renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Beynimiz hiç yoktan suratlar yaratamaz. Uykuda görülen simalar yaşantımızda yüz yüze geldiğimiz ancak kime ait olduğunu bilmediğimiz simalardır. Her birimiz yaşamımız boyunca çok sayıda yüz gördüğümüz için, uykumuzda da sınırsız görme yetisine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Rüyada ölü birinin seni çağırması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.