Rüyada ölü emzirmek

Sülün T.(47) - Kıbrıs sordu : "Bulamadığım nerdeyse bütün rüyalar burada bulunuyor ancak rüyada ölü emzirmek yorumlar mısınız? "

Rüyada ölü emzirmek, dostlarıyla mutlu olmaya, büyük makama ulaşılacağına, iyi sağlığını muhafaza etmeye, bol kazanca, getirili işler içinde bulunacağına, özlemi duyulan bir geleceğe, yetenek sahibi bir kimseye, hayırlı uğraşlara, yeminini yerine getirmeye, aydınlık zamanlara, gönül ilişkilerinde mutluluğa yorulur. Olumsuz yorum olarak değer yitirmeye, korktuğundan emin olmaya, ticari kayba, üzüntü duymaya, kederden kurtulamamaya işarettir. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya yorumcuları şöyle yorumlarlar: Bu sıkıntı çekerek hasret duyduğu itibara, sıkıntılarının sonunda elde ettiği rahata, zamanla ümit ettiği onura, çektiği zorlukların meyvesini alarak kazandığı hünere işarettir.

"Rüyada ölü emzirmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın tabirleri hakkında bilmedikleriniz

rüyada ölü emzirmek
  • Rüya Yorumu yapan şahsın tüm eski yorumlar hakkında tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Rüya yorumları yapılırken mutlak suretle, rüya görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının irdelemeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayan insanların daha kısa ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüyalarda en sık hissedilen duygulardan biri kaygıdır. Olumsuz hisler pozitif hislerden güçlüdür.
  • İleri derecede psikolojik problemleri bulunan insanlar haricinde herkes rüya görür. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Rüyalar tabirleri yapılırken acele edilmemelidir.
  • Düşler kişinin iç dünyasının aynası olduğundan kişiye kendi fikir ve duygularını değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Rüya Tabirleri alanında gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından farklı tanımlamalar getirilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada ölü emzirmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.