Rüyada ölü eşini görmek

Cengiz O.(30) - Kocaeli sordu : "Selam, Bulamadığım hemen hemen bütün rüyalar web sitenizde yer buluyor ama rüyada ölü eşini görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada ölü eşini görmek, becerikli bir kişiye, ilişkisinin yolunda olduğuna, servete, kolay elde edilen servete, iyi sağlığını muhafaza etmeye, faydalı işler yapacağına, maddi sıkıntılardan kurtulmaya, gelirin temiz olmasına, şöhrete kavuşmaya, isteklerin yerine geleceğine, sevenleriyle birlikte mutlu olmaya delalet eder. Bazen de üzüntü duymaya, fena niyetli bir tanıdık eliyle fenalık görmeye, düşmanlıktan emin olunacağına, ticaret alanında sorunlara, parasal zorluğa delalettir. Bazı durumlarda da rüya ilminde önde gelenler şöyle yorumlarlar ki: Görülen rüya sıkıntılara göğüs gererek elde ettiği itibara, sıkıntıya düşerek hayalini kurduğu toplu kazanca, kaybettikten sonra istediği daha iyi bir hayata, zahmetlerinin meyvesini alarak özlediği ganimete işaret eder.

"Rüyada ölü eşini görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların tabirleri konusunda bunları biliyor muydunuz

rüyada ölü eşini görmek
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din alimleri tarafından iletilmiştir ve bugün de önemini sürdürmektedir.
  • Düşler insanın iç dünyasının aynası olduğundan insana kendi fikir ve hislerini tartması konusunda aracı olur.
  • Zihnimiz hiç yoktan yüzler oluşturamaz. Uykuda görülen suratlar yaşantımızda gördüğümüz fakat hatırlamadığımız simalardır. Hepimiz hayatımız sırasında onbinlerce yüz gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız yüz yeteneğine sahibiz.
  • Rüya Yorumları uyurken bireyin bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
  • Bazı zaman açık olarak kimi zaman da kapalı biçimde geleceğe dair mesajlar görülür.
  • Tahminen bir insan hayatının ortalama üçte birini, başka bir deyişle tahmini yetmişbeş senelik bir ömrün 25 senesini uyuyarak geçirir.
  • Erkekler rüyalarında daha kavgacı duygular yaşarlar.
  • Kaza yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler resimli rüya göremez; ancak yakın aşamada dokunma ve duyguları hisseder.

Yasal Uyarı: "Rüyada ölü eşini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.