Rüyada ölü eve gelmesi

Fatma Z.(36) - Antalya sordu : "Rüya tabirlerinizi uzun zamandır her gün olmasa da takip ediyorum. rüyada ölü eve gelmesi açıklayabilir misiniz? "

Rüyada ölü eve gelmesi, yağmura, faydalı işler yapacağına, büyük mevkiye çıkacağına, kazancın temiz olacağına, mülke gelecek berekete, vefakar dosta, şöhrete erişmeye, tertemiz paraya, sorunlardan arınmış bir hayat süreceğine, tatlı dilli yaşlı kadına, manevi yükü bulunan tanıdığından uzaklaşılacağına yorulmaktadır. Hoşnutsuz yorum olarak da iyi hali kaybetmeye, düşmanlığını gizleyen insana, sırların açığa dökülmesine, kıymet yitirmeye, iş sebebiyle sıkıntıya delalettir. Farklı düşünen rüya yorumcuları şöyle tabir ederler: Görülen rüya umudunu yitirdikten sonra istediği beceriye, zamanla özlediği kazanca, meşakkatle özlediği ganimete, başarısızlıktan sonra hak edilen az olan kazancının artacağına işarettir.

"Rüyada ölü eve gelmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın anlamları konusunda bunları biliyor musunuz

rüyada ölü eve gelmesi
  • Rüya Yorumu yapan kimsenin tüm geçmiş tabirler konusunda tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Uyku, geçici ölüm hali gibi de değerlendirilir
  • Rüya tabiri konusunda aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka takva, adetler, kültürler gibi pek çok parametre ile ilgili bilgi sahibi olmalıdır.
  • Beynimiz bedenimizin o sırada duyduğu olguları rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Yaklaşık olarak gecede bir iki saat civarı süreyle rüya görürüz.

Yasal Uyarı: "Rüyada ölü eve gelmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.