Rüyada ölü görmek sarılmak

Bircan G.(37) - Zonguldak sordu : "Selamın aleyküm. Yazdıklarınızı bir süredir dikkatle okudum. Aradığım hemen hemen tüm yorumlar web sitenizde var ancak rüyada ölü görmek sarılmak açıklayabilir misiniz? Çok sağolun"

Rüyada ölü görmek sarılmak, sevdikleriyle refah içinde geçecek ömre, mutluluğa, ilişkisinin yolunda olduğuna, bonkör kimseye, fakirlikten kurtulmaya, uzun ömre, yüksek gelire, büyük kuvvete ulaşmaya, rızkın kazançlı olmasına, isteklerin gerçekleşeceğine, yeminine bağlı olunacağına delalet eder. Bazen de kedere düşmeye, üzülmeye, mesuliyetten dolayı mağdur olunacağına, sağlığın tehlike altında olduğuna, ticaret sebebiyle üzüntüye yorulmaktadır. Farklı bir çerçeveden bakan tabirciler şöyle yorumlarlar: Kişinin gördüğü rüya çektiği sıkıntıların meyvesini alarak umduğu daha çok kazanca, yenilgiden sonra düşlediği şana, sıkıntı sonrasında beklediği itibarlı mertebeye, uzun bir bekleyişin sonunda beklediği başarıya yorulur.

"Rüyada ölü görmek sarılmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın tabir edilmesi ile ilgili bunları biliyor muydunuz

rüyada ölü görmek sarılmak
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü insanların yüzde 70i hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Ortalama bir insan yaşamının yaklaşık üçte birini, başka bir tabirle tahminen yetmişbeş senelik bir yaşamın 25 yılını uykuda geçirir.
  • Beynimiz kendiliğinden suratlar yaratamaz. Rüyalarda karşılaşılan yüzler yaşantımızda karşılaştığımız fakat kime ait olduğunu bilmediğimiz suratlardır. Hepimiz yaşamımız boyunca çok sayıda surat gördüğümüzden, uykumuzda da sınırsız yüz becerisine sahibiz.
  • Düş denilen şey, uykuda görülen tuhaf durumlardır
  • Rüya tabiri yapan kişinin mutlaka rüyanın manasını bilmesi icap eder.
  • Gözümüzü açtıktan beş dakika sonra gördüğümüz rüyanın yüzde 50sini unuturuz.
  • Rüyalarda genellikle iç ses vardır. Daha önce görmediğimiz illerin, daha önce tanışmadığımız insanların isimlerini söyler.
  • Aşırı ruhsal sorunları olan kimseler dışında her birey rüya görebilir. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada ölü görmek sarılmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.