Rüyada ölü ile aynı yatakta yatmak

Sipahi R.(31) - Gaziantep sordu : "rüyadanegörmeki bir süredir dikkatlice takip ediyorum. rüyada ölü ile aynı yatakta yatmak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada ölü ile aynı yatakta yatmak, isteklerin yerine geleceğine, karmaşadan uzak bir hayat süreceğine, aşk hayatının yolunda olduğuna, mutluluğa, merhametli dosta, sağlığını kazanmaya, mal varlığına gelecek bolluğa, işyerinde terfiye, kendisini sevenlerle birlikte gülmeye, kazançlı geleceğe, manevi külfeti bulunan tanıdığı birinden uzaklaşılacağına yorulur. Ender olarak da karışık bir sorunla yüzleşileceğine, fenalığını gizleyen akrabaya, zarar görülmesine, kıymet düşmesine, üzüntü duymaya işarettir. Geniş bir çerçeveden bakan rüya ilminde önde gelenler şöyle derler ki: Bu rüya ümitsizlikten sonra istediği zenginliğe, sıkıntı çekerek düşlediği nimete, zahmet çekerek ulaştığı ticari kazanca, meşakkatle kavuştuğu mevkiye delalettir.

"Rüyada ölü ile aynı yatakta yatmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın yorumları konusunda bilmedikleriniz

rüyada ölü ile aynı yatakta yatmak
  • Yaklaşık bir insanın hayatının tahminen 3te 1ini, başka bir deyişle tahminen yetmişbeş yıllık bir ömrün yirmibeş senesini uykuda tüketir.
  • Rüya tabirleri kesinlikle hayra yorulmalıdır.
  • Rüya yorumlayan, mutlaka dinler, örfler, toplumsal ananeler vb. bir çok nokta üzerinde tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Rüya tabircisinin kati suretle rüyanın manasını bilmesi icap eder.
  • Sonradan gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler resimli rüya göremez; ancak yakın seviyede ses ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Ortalama olarak bir uyku süresinde birkaç saat rüya görürüz.

Yasal Uyarı: "Rüyada ölü ile aynı yatakta yatmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.